Ekrem İmamoğlu Twitter hesabından Blockchain hakkında bir paylaşım yaptı

0 127

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabı olan Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunarak blok zinciri ile alakalı girişimcilere destek vereceklerini bildirdi.

sosyal medya Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla blok zinciri ile alakalı girişimcilere destek vereceklerini açıkladı.

İmamoğlu Açıklama

imamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada blok zinciri ile ilgilenen girişimcilere ‘Zemin İstanbul’ çatısının altında destek olmak için çalışmaları başlattıklarını söyledi. Ekrem İmamoğlu şu sözleri paylaştı;

“Girişimcilere destek vermek için blok zinciri ile ilgili olarak çalışmayı Zemin İstanbul’da başlatmaktayız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak, dünya çapındaki gelişmekte olan yeni teknolojilere entegre olmak ve yeni ekonomiler ile ilgili sağlıklı ve güvenli bilgilere dayalı çalışmalara destek vermek görevimizdir” ifadelerini kullandı.

Ülkemizde kripto para ve blok zincirine olan ilgi alaka her geçen gün daha da çoğalıyor. Son bir ay gibi bir zaman dilimi içerisinde Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi de, blok zinciri teknolojisi ile alakalı olarak paylaşımlar yapıyorlar.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.