İstifa Eden Ziya Selçuk Sessizliğini Bozdu! Ziya Selçuk’tan Olay Yaratan Sözler…

İstifa Eden Ziya Selçuk Sessizliğini Bozdu! Ziya Selçuk'tan Olay Yaratan Sözler...

0

İstifa Eden Ziya Selçuk Sessizliğini Bozdu! Ziya Selçuk’tan Olay Yaratan Sözler…

10 Temmuz 2018’den beri Milli Eğitim Bakanlığında  görev yapan Ziya Selçuk görevinden istifa etmişti. Görevinden affını isteyen ve görevden af talebi AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilen Ziya Selçuk’un yerine Bakan Yardımcısı Profesör Dr. Mahmut Özer atanmıştı.

Ziya Selçuk; Cümlenin Devamını Beraber Getireceğiz

Eski Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya üzerinden gelen sorulara yanıt vermek amacıyla bir paylaşım yaptı. Ziya Selçuk, Instagram hesabından yaptığı bu paylaşımda, “Ziya Selçuk Hoca iyi mi? Çokça bunu duyuyorum, çok fazla da mutlu oluyorum. İyiyim çok şükür”

İşte Ziya Selçuk’un Yaptığı paylaşım;

Bitirilmeyen kitaplar, yarım kalan tüm yazılar, gidilmemiş tüm yollar, keşfedilmemiş tüm şeyler, öğrenilecek, deneyimlenecek ve de uygulanacak ne çok yenilikle yeniden buluştum. Ben elimde kocaman bir noktalı virgül taşıyor gibiyim. Virgülden daha güçlü, noktadan daha zayıf bir yerde soluklanıyorum. Cümlenin devamını hep birlikte getireceğiz… Çünkü çocuklar hepimizin” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku