İtalyan Şef Çekimleri Yarıda Bırakıp Gitti! MasterChef Mehmet’ ten Danilo Zanna Açıklaması

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun son bölümü 2 Eylül Perşembe günü yayınlandı.

0 129

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun son bölümü 2 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Yayınlanan programda ünlü şefin olmaması akıllarda soru işareti bıraktı. Buda akıllara artık Danilo Şef programda yer almayacak mı? Programda neler yaşandığına dair soru işaretleri bıraktı. Konu ile ilgili açıklama Mehmet Yalçınkaya’ dan geldi. Bilindiği gibi MasterChef yarışması 3 sezondur devam eden bir yarışma idi.

Yapımcısı Acun Ilıcalı olan program tv8 ekranlarında Perşembe günleri yayınlanmakta. Yarışmanın bir diğer sevilen üyesi Mehmet Şef konu ile ilgili merakları gidermeye çalıştı. Somer Şef ile programa devam edeceklerini açıklayan Mehmet Şef İtalyan Şef’ in özel bir durumdan dolayı katılım sağlamadığını açıkladı. Kötü bir durumun söz konusu olmadığını ekleyen Mehmet Şef’ in açıklamaları sonrasında program tarafından herhangi bir açıklama yapılmadığı biliniyor.

Danilo Şef ile ilgili gündemde yer alan haberlerden bir tanesi de ünlü Şef’ in annesinin rahatsızlığı dolayısıyla programa katılmadığı olmakta. Şuanda sağlık durumu iyi olan DaniloŞef’ in annesi kısa zaman içerisinde ani bir şekilde bilinç kaybı yaşadığı ve çevresindeki kişilerinden bundan dolayı panik haline girip şefe durumu bildirdikleri söyleniyor. Bu nedenle şef programa katılamadığı söylenmekte.

Danilo Zanna

Danilo gelecek program fragmanında görüldü

İÇERİK

Yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanına göz attığımızda ünlü şefin yeni bölümde yer aldığını gözlemlemekteyiz. MasterChef Türkiye 2021 yarışmasına şefin katılım zaman ilk sezon sonrası Hazer Amani’ nin ayrılması sonrası idi.

Danilo Zanna Kimdir?

Aşçılık aile mesleği olan ünlü şef yeteneğini ünlü İtalyan şefler ile çalışarak pekiştirmiştir. Türkiye’ ye yerleşerek burada Türk ve İtalyan mutfağını pekiştirdiği bir restoran açmıştır. İlk olarak Planet Mutfak da yayınlanan ‘’İtalyan İşi’’ isimli yemek programı ile tanınan Danilo Zanna daha sonrasında ise Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü ile yemek kültürüne farklılıklar katarak İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yapmıştır. 2015 yılında ATV’ de yayınlanmakta olan Lezzetin Şarkısı adlı program ile kariyerini devam ettiren şef son olarak da sevilen TV programı MasterChef ‘ de karşımıza çıkmıştır. Tuğçe Demirbilek ile evli olan İtalyan şef ayrıca Exxen’ de MasterChef Junior’ da da sunuculuk yapmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.