Kaan Yıldırım Suskunluğunu Bozdu! Flaş Hadise Açıklaması

Kaan Yıldırım Suskunluğunu Bozdu!

0

Kaan Yıldırım Suskunluğunu Bozdu! Son zamanlar da Hadise ile olan ilişkilerine nokta koydukları haberleri ile gündeme gelen Kaan Yıldırım, ayrılık durumunu doğrularken, magazin kulislerinde dönen Ebru Gündeş iddialarına da cevap verdi.

İddiaya göre; Kaan Yıldırım ve Ebru Gündeş ile telefon konuşması yaptı. Sanatçıdan gerçekleri öğrendikten sonra Hadise’yle ilişkisini noktaladığı gündeme geldi.

Kaan yıldırım suskunluğunu bozdu! Üçüncü şahısla muhatap olmam”

Kaan Yıldırım Suskunluğunu Bozdu

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, “Adıma çıkan haberlere karşı cevap vermek istiyorum” başlığı ile sosyal medya hesabının hikaye bölümünden flaş bir paylaşım da bulundu.

Magazin gündeminde olan Kaan Yıldırım, “Benim üçüncü bir kişi ile ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu dahi olamaz” şeklinde konuştu.

Hadise İle Güzel Bir İlişki Yaşadık

34 yaşındaki ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, “Bizim ilişkimizin başkaları ile hiçbir şekilde bir ilgisi olmadı. Bu durumun buralara çekilmesi son derece rahatsız bir durum” mesajıyla, ayrılık kararı durumuna hitaben dedikodulara son noktayı koydu.

Kaan Yıldırım Suskunluğunu Bozdu ; Ünlü sanatçı Kaan Yıldırım, “Bizim Hadise ile güzel bir ilişkimiz oldu fakat geldiğimiz noktada ortak almış olduğumuz karar ile, karşılıklı bir sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık” ifadelerini kullandı.

Yok Böyle Bir Acı

Ayrılık haberin den sonra Hadise’den yeni single çıktı.  Ünlü sanatçının ‘Hay Hay’ isimli single’ının zamanlaması göndermeli bulundu.

Çiftin ayrılığı için ‘reklam’ adına laf sokan sanatçı Demet Akalın, ikilinin birbirini takipten çıkmasını dalgaya almıştı. Popçu, hayat  arkadaşı olan Okan Kurt’a, “Bir takibi bıraksana beni be. Şarkımın reklamı lazım da” şeklin de konuştu.

Her bitişten sonra yenilmiş hissetse de yeniden ayağa kalkıp yoluna devam eden bir bayanın ayrılık hikayesini anlatan şarkıda yer alan, “Yok böyle bir acı, varsa verin ilacı durayım. İçime içime dökülen gözyaşımı tutayım. Çok canım yansa da yürünüyor yeni yola, hazırım” cümleleri Kaan Yıldırım’a gönderme olarak anlaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku