Kabine Bugün Toplanıyor: Pandemi Kuralları Güncellenecek!

Kabine Bugün Toplanıyor: Pandemi Kuralları Güncellenecek!

0 73

Kabine Bugün Toplanıyor: Pandemi Kuralları Güncellenecek!

Kabine bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanıyor. Külliye’de gerçekleştirilecek olan bu toplantıda, eylül ayı ile birlikte mevcut pandemi kurallarının güncellenmesi, lokanta ve kafe gibi kapalı mekanlar, kamu kurumlarında aşısızlara ayrı alanlar ayrılması ve aşı zorunluluğunun        Alışveriş Merkezleri’ni de kapsaması gibi önlemlerin konuşulması bekleniyor.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , başkanlığında yarın bir araya gelecegi Kabine’nin gündeminde, koronavirüs salgınıyla yapılan, yapılacak mücadele, yeni eğitim ve öğretim yılı gibi çeşitli başlıklar bu toplantıda Konuşulacak.

Pandemi Kuralları’nın Güncellenmesi Konuşulacak

Yapılacak toplantıda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca salgında ki son veriler ve de yerli aşı çalışmalarına ilişkin bir sunum yapacak.

Toplantıda eylül ayı ile birlikte coronavirüs pandemi kurallarının güncellenmesi, lokanta ve kafe gibi kapalı mekanlar, kamu kurumlarında aşısızlara ayrı yer ayrılması, ve de test zorunluluğunun Alışveriş Merkezleri’ni de  kapsaması gibi önlemlerin konuşulması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.