Kanal D’de Nostalji Rüzgarı

Kanal D'de Nostalji Rüzgarı
0 32

Önümüzdeki hafta Kurban Bayramı olması nedeniyle kanallar dizilerinin yeni bölümlerini yayınlamama kararı aldı. Ekranlara bir hafta ara verecek olan dizilerin yerine ise kanallar izleyicileri için alternatifler oluşturmaya başladı bile. Kimi kanallar dizilerinin tekrar bölümlerini yayınlamayı tercih ederken kimi kanallar ise izleyicilerine farklı alternatifler sunmaya hazırlanıyor.

Kanal D'de Nostalji Rüzgarı
Kanal D’de Nostalji Rüzgarı

Kanal D de ise hem eğlence hem nostalji bir arada olacağı bir bayram haftasıyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Şarkılar Bizi Söyler isimli eğlence programıyla izleyicilere eğlence vaad eden kanal Sibel Can,  Hakan Altun ve  Hüsnü Şenlendirici’yi aynı sahnede bir araya getiriyor. İzleyiciyi hem müzik hem eğlence anlamında fazlasıyla iddialı bir program bekliyor.

Arefe günü itibariyle bayram boyunca 20.00’de ekrana gelecek olan program izleyicilere bol müzik ve eğlence sunuyor. Müzik, eğlence ve ünlü konukların eksik olmayacağı program izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Kanal D ile Özlem Giderecek Bayram

Eğlence programlarının yanı sıra eski Türk filmlerini de bayram boyunca ekrana getirecek olan kanal eski günlere olan özlemlerimize de alternatif sağlayacak. Özlediğimiz Yeşilçam filmlerini de izleyiciyle buluşturacak.

Hepimizin her seferinde ilk defa izliyormuşuz gibi olduğumuz ve her seferinde duygudan duyguya girdiğimiz dönemin sıcak samimi atmosferinin içine girdiğimiz Yeşilçam sinemasının en güzel filmleriyle ekran karşısında olacağımız bu bayramda da eski güzel günlere olan özlemimiz artacak.

Sibel Can
Sibel Can

Sibel Can Kimdir?

1 Ağustos 1970 yılında doğan başarılı şarkıcı aynı zamanda sunuculuk ve oyunculuk da yapmıştır. Hakan Ural ile yaptığı evlilikten iki çocuğu olan şarkıcı sonrasında da Sulhi Aksüt ile evlenmiş ve bu evlilikten de bir çocuk sahibi olmuştur.

Berivan, Saklambaç, Ah Istanbul, Sevda’nın Bahçesi, Gülüm, Bize Ne Oldu ve Kaldırım Çiçeği gibi çeşitli projelerde yer almıştı. Ünlü şarkıcı yer aldığı dizilerle de hafızalarda yer edinmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.