Kanal D’nin Ekranların Sevilen Programı Çok Güzel Hareketler 2 Hakkında Yaptığı Önemli Değişiklik

0 26

BKM Mutfak imzalı, 2008-2011 yıllar arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı programın devamı niteliğinde olan Çok Güzel Hareketler 2’nin ilk bölümü 10 Şubat 2019’da yayınlanmıştır. 64. Bölümde film çalışmaları dolayısıyla programı Eser Yenenler’e devreden Yılmaz Erdoğan, programın sanat yönetmenidir.

Yayın hayatına Kanal D’de başlayan eğlence programının yeni sezonunun başlayacağı duyuruldu. Ancak yayınlandığı ilk günden itibaren birkaç gün değişikliği dışında pazar günleri yayınlanan program yeni sezonunda Kanal D’nin yaptığı değişiklikle pazartesi günleri ekranlarda olacaktır.

 

Program Formatı 

Ekipteki yazarların yazdıkları skeçleri oyuncular sırayla oynamakta ve program akışı da sırayla oynanan bu skeçler sayesinde sağlanmaktadır. Her skecin sonunda Yılmaz Erdoğan, seyircilere skeci puanlandırmalarını ister. Seyirciler de çok güzel hareket, güzel hareket üzerinden alkışlarıyla oy verir. Çok çok güzel hareket oyunu alan skeçlerin sonundaysa seçilen bir oyuncu zili çalar.

Yeni Sezonda Yapılan Değişiklik 

Dördüncü sezonu başlayacak olan komedi programında genç yetenekler insanları güldürmeye devam edecektir. İzleyicilerinin merakla beklediği yeni sezonda Kanal D değişiklik yapmayı tercih etmiştir. Buna göre önceden pazar günleri yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 Pazartesi günleri ekranda olacak.

Kanal D, 90.bölüm ile başlayacak olan yeni sezonun 13 Eylül Pazartesi saat 20.00’de ekrana geleceğini duyurdu. Bu kararın ardından izleyiciler artık gülmek için pazartesi günleri ekran başına geçecektir. Ancak bu durum Çok Güzel Hareketler 2’nin Pazartesi günü diğer kanallarda yayınlanan diziler ile reyting mücadelesine girmesine yol açmıştır.

Kanal D’nin kanalda yer alan diziler yerine neden komedi programını bu mücadeleye dahil ettiği merak edilse de Eser Yenenler’in sunuculuğunda genç yeteneklerin başarılı olup olmayacağı yeni sezonda ne olacağı merakla bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.