Kanunsuz Topraklar İzleyicisine Büyük Müjde Var! Dizi Yayından Kalktı Derken Müthiş Haberle Birlikte Geri Döndü!

Kanunsuz Topraklar İzleyicisine Büyük Müjde

0

Kanunsuz Topraklar İzleyicisine Büyük Müjde

Kanunsuz Topraklar İzleyicisine Büyük Müjde Kanunsuz topraklar ne zaman yayınlanıyor? Kanunsuz Topraklar bu akşam ekrana gelecek mi? Kanunsuz toprakların ne zaman ekrana geleceği izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizinin başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç ve Necip Memili rol almaktadır. Kanunsuz Topraklar 10 Kasım Çarşamba günü Fox TV ekranlarında yayınlanmadı.

Dizinin yerine sinema filminin yayınlanması izleyicileri meraklandırdı. Dizi 1939 Türkiye’sini anlatan Kanunsuz Topraklar’ın yayınlanan 7. bölümü fragmanı ile beraber yeni bölüm tarihi de açıklandı.

Kanunsuz Topraklar neden yayınlanmadı? 7. bölüm fragmanı ve yayın tarihi hakkında bütün detaylar…

Kanunsuz Topraklar İzleyicisine Büyük Müjde

Kanunsuz Topraklar dizisinin dün akşam ekranlara gelmemesi büyük bir merak konusu oldu. Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Fox TV ekranlarında beğenilerek izlenen Kanunsuz Topraklar dizisi Çarşamba akşamı ekranlara gelmedi. Dizinin neden yayınlanmadığı henüz açıklanmazken, 7. bölüm fragmanına göre Kanunsuz Topraklar 17 Kasım Çarşamba akşamı izleyiciler ile buluşacak. Son bölüm finalinde ise kalp krizi geçiren babasının durumunu merak eden Gülfem’in konağa geri dönmesi izleyiciler tarafından dikkat çekmişti. Kanunsuz Topraklar İzleyicisine Büyük Müjde işte haberin detayları.

Kanunsuz Topraklar dizisinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor?

Esra Bilgiç, Necip Memili, Uğur Güneş Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız gibi oyuncuların yer aldığı Kanunsuz Topraklar’ın 7. bölümü 17 Kasım Çarşamba akşamı ATV ekranlarında karşımıza gelecek. Kanunsuz  Topraklar ’da dizisinin son bölümünde kalp krizi geçiren babasının durumunu merak eden Gülfem konağa geri döner.

Fakat Malik, kızlarına bir mektup yazarak gitmiştir. Gülfem ise onu annesinin mezarının yanı başında intihar etmek üzereyken bulur ve anında kurtarır. Bu süreçte babası kendine gelene kadar konakta kalması ve Ali’ yi oyalaması gerektiğinin farkındadır. Bu durum aslında Davut’un çok da hoşuna gitmez ancak Gülfem için bunu kabul eder. Bu sırada Gülfem’ den hükümet için çalıştığını saklamaktadır. Bu sürede silahların peşine düşerek gece gizlice Ali’nin evine girer ve bir sandık dolusu tüfeği bulur. Malik Bey ise hem kendini hem de kızını Ali’nin zorbalıklarından korumak için Bolu’daki annesinin yanına gitmeye karar verdiğini belirtir. Bu sırada Ali’nin rahatsızlıklarından bunalan Gülfem Çareyi Zarife’ lerin köy evinde saklanmakta bulur ve artık tek umudu Ali’nin onu bulamamasıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku