Kardeşlerim Dizisi Bitiyor Mu ? Final İçin Hazırlık Mı Yapılıyor ?

Kardeşlerim Dizisi Bitiyor Mu ? Final İçin Hazırlık Mı Yapılıyor ?

0 172

Kardeşlerim Dizisi Bitiyor Mu ? Final İçin Hazırlık Mı Yapılıyor ?

Kardeşlerim dizsinde izleyicileri çok üzecek ayrılık gelişmesi şaşırtacak. Haziran ayında yayınlanmış olan dikkat çeken bir sezon finali bölümüyle tatile giren Kardeşlerim dizisinden müjdeli bir haber geldi. Gelen son bilgilere göre sevilen dizinin çekimlerinin Ağustos ayının ikinci haftasından itibaren başlayacak.

Ayrıca da cumartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim’e sevilen bir isim maalesef veda edecek. Dizide Ayşe karakterini canlandıran Çağla Şimşek’in diziden ayrılacağı haberi gündeme bomba gibi oturmuş durumda. Kulislerde konuşulan son iddialara göre Kardeşlerim dizisine yeni isimlerin veda edeceği de sık sık gündeme düşüyor. Bu gelişmelerin ardından izleyiciler 2. sezonun başlayacağı tarihi ve dizide veda edecek isimleri çokça merak etmeye başladı.

Yeni Sezon Açıklaması!

Geçtiğimiz ay dikkat çeken bir sezon finali bölümüyle tatile giren Kardeşlerim dizisinden müjdeli bir haber geldi. Gelen son bilgilere göre sevilen dizinin çekimlerinin Ağustos ayının ikinci haftasından itibaren başlanacak.

Ayrıca cumartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi olan Kardeşlerim’e sevilen bir isim veda edecek. Dizide Ayşe karakterini canlandıran Çağla Şimşek’in diziden ayrılacağı haberi gündemde bomba gibi düştü.

Yapılan son iddialara göre Kardeşlerim dizisine yeni isimlerin veda edeceği de sık sık gündemde ki yerini alıyor . Yaşanan bu gelişmelerden sonra izleyiciler 2. sezonun başlayacağı tarihi ve dizide veda edecek isimleri merak ediyor.

Diziden ilk ayrılan isim açıklamalara göre Çağla Şimşek oldu. Yapılan iddialara göre başka ayrılıkların da yaşanması bekleniyor. Ayrılık açıklamalarının ardından izleyiciler tarafından, final mi yapacak ? Sorusunu sıkça duyar olduk. Ancak şuan için diziden bir final açıklaması bulunmuyor.

Çağla Şimşek Kimdir ? Hangi Rolde Görev Alıyordu ?

Kardeşlerim dizisinde Ayşe karakterini canlandıran Çağla Şimşek, Ömer karakterini canlandıran Yiğit Koçak’ın partneri rolünü canlandırıyordu.

1 Ağustos 2002 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Samsun’lu olan bir baba ve Gümüşhane’li bir annenin kızıdır. Elveda Derken dizisinde Naz karakteriyle oyunculuk dünyasına ilk adımlarını atmıştır. Daha sonra Kırmızı Işık, Kayıp Prenses ve Cuma’ya Kalsa dizilerinde de rol yapmıştır. 2011 yılında ise Hayat Devam Ediyor dizisinde Lavin karakterini canlandırdı.

Ayrıca ünlü oyuncu Küçük Gelin dizisinde Zehra karakterini canlandırmıştır ve bu rolü sayesinde geniş kitlelerce tanınmıştır. Daha 19 yaşında olan Çağla Şimşek, 1.60 cm boyunda, 50 kilo ve başak burcudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.