Kazandıracak Olan Altcoin hangisi 2021?

0

Kripto para piyasası, korona virüs sürecinde büyük bir ilgi gördü ve görmeye devam ediyor. Kripto para borsası özellikle altcoin ile birlikte dalgalanmalar nedeni ile yoğun bir süreç yaşıyor. Milyar dolarlık otoritelerin sık sık Twitler yazması ( Elon Musk) DOGE gibi daha önce şaka para olarak bilinen alt coinin birden fırlaması, dev otomobil ve beyaz eşya şirketlerinin ortaklık yaptığı alt coin olan IOTA kripto para biriminin yükseliş ivmesi kazanması, yatırımcıların dikkatlerinden kaçmıyor. Bu makalede kazandırma potansiyeli olan alt coinler konusuna değiniyoruz.

Kripto para analizi yapılırken, rastgele alt coin seçiminin kaybettirme riski olmasından dolayı, yüksek ihtimalle kazandırma potansiyelini keşfettiğimiz kripto para birimlerinin dahi bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmamasının altını çizmek istiyoruz. Neticede yatırımcı, kendi parasını riske ederek, geleneksel borsalara göre daha fazla risk teşkil eden kripto para borsalarına kazanç sağlamak için giriyor. Akıllı yatırımcılar, coin analizlerini sürekli takip ederek, istikrarlı yükseliş gösteren, sosyal paylaşım ekipleri aktif olan, yatırımcıları güçlü olan coin birimlerini seçerler ve varlıklarını bu şekilde kısa sürede arttırlar.

Kazandırma Potansiyeli Olan Altcoin

Kazandırma potansiyeli olan ya da yüksek olan alt coin seçiminde, coin marketcap sitesinin iyi analiz edilmesi gerekiyor. Yapılan analizlerin günlük haftalık aylık ve 3 aylık grafiklerinin incelenmesi, coin birimini ortaya atan şirketin vizyonu, ortakları ve neyi hedeflediklerini belirlemek gerekiyor. Güncel takip kripto para borsasında en önemli faktördür. Altcoin arasında Solara coin bu hafta 5.90 dolardan işlem gören ve kazandıran bir para oldu. İkinci güvenilir alt coin Swerve 1.35 dolardan işlem gördü ve yüzde 66 oranında son 1 haftada artış gösterdi. Alt coinlerden biri olan Numeraire ise 35.59 dolardan işlem gören ve kazandırma potansiyeli olan bir coin paradır.

altcoin

Bir hafta önce 29 dolar bandında seyreden Numeraire şu anda 35.59 dolardan işlem görüyor. UMA coin, en çok kazandıran alt coinlerden biri oldu, yüzde 150’lik bir artış göstererek 40.20 dolara çıkan UMA bu hafta yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Aave Coin, DOGE coin ve ETH yatırımcılarına kazandıran diğer kripto paralar oldu. IOTA coin, güçlü Alman otomotiv firmaları tarafından desteklenen ve kararlı bir çizgi izleyen kripto para birimidir. Alt yapısı sağlam kurulan IOTA bir Alman kökenli altcoin olarak, yükseliş potansiyelini koruyor. Yine Algorand coin de yatırımcılarının yüzünü güldürme potansiyeli yüksek bir para birimidir.

Altcoin İle Kazanç

Algorand şu anda 0.81 dolardan işlem gören, maksimum supyl değeri 10 milyar adet olan ve dolaşımda sadece yüzde 13 hacme ulaşan, geleceği parlak bir coin para birimidir. Son 24 saatte 529 milyon dolar işlem hacmine ulaşan bu para birimi, Binance, Coinbase Pro ve OKEx borsaları tarafından destekleniyor. Tweet paylaşımlarını aksatmayan güncel çalışan bir ekip, yatırımcıları gelişmelerden haberdar ediyor.

Reyting puanı A olan Algorand coin, Silvio Micali tarafından kripto para borsasına kazandırılmış. Kurucu firma, Proof-of-stake blockchain protokolünü kuran ve geliştiren teknoloji şirketi olarak biliniyor. Şirketin çalışanları, bu piyasada tanınan işini bilen çalışanlardan oluşuyor. Şirketin hedefi diğer altcoin şirketleri gibi, geleneksel finansmanın ve merkezi olmayan finans işletmelerinin sorunsuz finans dünyasına katılması olarak açıklanıyor. Bu şirketin tek rakibi IOTA Alman kökenli şirkettir.

Her iki şirketin kripto parası uzun zamandır kapışarak ilerliyor. Altcoin piyasasında DASH coin de şu anda 120 dolar seviyesinde. Son günlerde dip fiyatı 113 dolar, üst limiti 122 dolar olan bu alt coin, uzun vadeli yatırımcıların ilgisini çekebilecek bir kripto paradır. Borsaya aktarılan hacmin yüzde 53’ü şu anda dolaşımdadır. Büyük kripto para borsalarında yüzde 3 ila yüzde 0.1 arasında değişen stok hacmi bulunmaktadır.

Yakın Zamanın Büyük Para Birimleri

Son zamanlarda Dogecoin ile ilgili ciddi yükselişlerin sebebi olarak yakın zaman içerisinde fizik paranın kullanılmayarak bu tarz sanal paralar ile ticaretin dönmesi nedeni bulunmaktadır. Bilindiği üzere birçok virüs paralar üzerinden insanlara bulaşmakta ve bu sebeple insanlar fiziki olarak para kullanmak istememektedir. Böyle bir durumda coinlerin piyasasının yükselmesi doğal olarak beklenmektedir. Son zamanlarda %100 e varan yükselişlerin altında yatan neden olarak bu gösterilmektedir. Dünyaca ünlü ekonomistlerde bu şekilde bir yorum da bulunmaktadır. Sizlerde bu piyasada uygun bir konumda bulunmanız karınıza olabilir. Bu konuda bir süre takipte kalarak uzmanlardan yardım alarak yatırım sağlanmalıdır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku