Kazara Aşk Dizisi İzleyiciden Tam Not Aldı! İzleyiciler Ayrıntıyı Kaçırmadı

Kazara Aşk Dizisi

0 53

Star tv’de yayınlanan, her perşembe akşamı izleyici ile buluşan Kazara Aşk dizisi izleyici tarafından çok sevildi. İlk bölümü 24 Haziran’da yayınlanan dizinin 3 bölümü bu hafta ekranlara geldi. Romantik komedi türündeki dizinin yapımını Koliba Film üstleniyor.

kazara aşk

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen dizinin zengin oyuncu kadrosu kadar ilginç ve eğlenceli konusu da sosyal medyada oldukça çok konuşuluyor. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’nin oturduğu dizinin senaryosu Bekir Baran ve Rana Mamatlıoğlu’na aittir.

Kazara Aşk Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Kazara Aşk, henüz 3. bölümü ile ekranlara geldi. Buna rağmen çok sevilen Kazara Aşk dizisinin başrollerinde çok ünlü iki oyuncu yer alıyor.

Bu ünlü iki oyuncundan biri Kanatsız Kuşlar, Rengarenk ve Şehrin Melekleri gibi dizilerdeki performansıyla tanınan yakışıklı oyuncu Ümit Kantarcılar’dır. Diğeri ise, Şeref Sözü dizisi ve Keşif filmindeki başrol oyunculuğu ile başarısını kanıtlayan güzel oyuncu Sude Güler’dir.

Uğur Çavuşoğlu, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan ve Deniz Altan gibi isimlerin bulunduğu dizinin konusunda oldukça ilginç bir aşk hikayesini anlatılıyor.

Kazara Aşk Dizisi Son Bölümünde Neler Oldu?

Dizi, zengin bir ailenin veliahtı olan Civan ve üniversiteden mezun olan Şimal’in bir kaza ile yollarının kesişmesiyle başlıyor. Aşk hikayesinin son bölümünde yaşananlar ise seyirciyi merak içinde bıraktı. 10 gün içinde evlenmeleri istenen Civan ve Şimal’in söylediği yalanları sonlandırma kararı  ve her şeyi itiraf etmesiyle ikili çıkmaza girer.

Ancak gerçekte Nazlı ile evli olan Civan Şimal’e engel olmak için hamle yapmayı planlar. Ancak başarılı olamaz. Düğün günü gelip çattığında ise yakalanmaları an meselesidir. Bu haftanın en çok izlenen dizisi olan Kazara Aşk 4.bölümün Fragmanı yayınlandı. Perşembe gününü iple çeken izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.