Kemal Doğulu Açıkladı-Babamın Mirasını Reddettik

Armağan Çağlayan’ ın ‘’Dur Bi Dinle’’ programına katılan Kemal Doğulu yapmış olduğu açıklamalar ile yine gündem oldu.

0 375

Armağan Çağlayan’ ın ‘’Dur Bi Dinle’’ programına katılan Kemal Doğulu yapmış olduğu açıklamalar ile yine gündem oldu. Özel hayatı ve iş hayatıyla ilgili merak edilenleri paylaşan ünlü şarkıcı, stilist babası ile ilgili bir çok açıklama yaptı. Önceki dönemlerde kardeşleri ile babasının mirasına reddimiras başvurusunda bulunmuştu. Babası vefat edince üzerine birikmiş borçlar kalan ünlü sanatçının hesapları bloke olmuş. Reddimiras işlemlerini kardeşleri ile gerçekleştiren ünlü sanatçı sonrasında babasının borçlarını da ödedi.

Amerika’ ya gidecektim

Armağan Çağlayan’ ın sorularını cevaplayan ünlü sanatçı küçüklükten beri kuaföre olmayı istiyormuş. Sonrasında kız kardeşi olan ünlü sanatçı yaptığı modelleri kardeşi üzerinde deneyip kendini zaman içerisinde geliştirerek Amerika’ ya gitmek için vize başvurusunda bulunmuş. İçerisinde inanılmaz bir iç güdü olan sanatçı Amerika’ ya gitmekten vazgeçtiğini ve İstanbul’ da kaldığını belirtti. İstanbul’ da olmaktan mutlu olduğunu söyleyen ünlü sanatçı Babasının işi ile ilgili son dönemde bilgi sahibi olmadığını söyleyen ünlü sanatçı babasının büyük borçlar içerisine girip ödemelerini yapmadığı ve kendilerine haber vermeden de vefat etmesi üzerinde kendisinin zor durumda kaldığını belirtti.

Kemal Doğulu - Kadir Doğulu
Kemal Doğulu – Kadir Doğulu

Küçüklükten beri çalışmak zorundaydım

İş hayatına küçük yaşlarda atılan Doğulu evde bir baba figürü olmadığından hep çalışmak zorunda kaldım. Bu yükü omuzlayan kişi bendim, sorumluluklarımın farkındaydım dedi. Babası sayesinde azimli biri olarak hayatını sürdürdüğünü belirten sanatçı Kemal Doğulu hayatta hiçbir zaman hırs yapmadığını ve tek derdinin geçimini sağlamak olduğunu söyledi.

İntihar değil kaza

Önceki dönemlerde intihar haberi ile gündeme gelen ünlü sanatçı konu üzerine sorulan soruya tekrar yanıt vererek açıklamada bulundu. Cihangir’ deki evinde merdivenlerden düşerek resmen ölüm tehlikesini atlattığını söyleyen ünlü sanatçı binanın eski bir yapı olduğunu söyledi. Daha önce burada düşerek bacağını kırdığını söyledi. Sonrasında yaşadığı son kazada da 3 saat sonra bulunduğunu bu süreçte 3 kat aşağı düştüğünü söyleyen sanatçının kalbi durmuş. Yoğun bakımda 20 gün yatan Kemal Doğulu müşade altında tutulup kendine gelip tedavisi tamamlandığında taburcu olmuş.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Acun Ilıcalı Exxen ile İlgili Paylaşıma Sert Tepki adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.