Kenan Doğulu Koronavirüs Testi Pozitif Çıkmasına Rağmen Konser Vermeye Devam Mı Etti? Söylenenlere Ünlü Şarkıcı Ne Cevap Verdi?

0

Kenan Doğulu Koronavirüs Testi Pozitif Çıkmasına Rağmen Konser Vermeye Devam Mı Etti? Söylenenlere Ünlü Şarkıcı Ne Cevap Verdi?

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, yaptırmış olduğu koronavirüs testinin pozitif çıktığını bildiği halde sahne aldığı iddiası ortalığı karıştırdı.
Yeni sezonuna dün itibariyle başlayan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından biri olan Seren Serengil yine ilk günden gündeme bomba gibi bir iddia ortaya attı.

www.pgomes.net
facebook.com/pedrogomes.photographer
pedro@pgomes.net

Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz programının ilk gününden magazin dünyasına bomba etkisi yaratacak dedikodularla masa başına oturdu. Seren Serengil ve Bircan Bali’nin yorumları ile seyirci karşısına çıkan Söylemezsem Olmaz programında, ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile alakalı bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

Atılan iddiada ise Kenan Doğulu’nun koronavirüs testinin pozitif olduğu halde hala sahne alıp yüzlerce vatandaşı riski attı iddiaları konuşuldu. Deniz Akkaya’nın ve Bircan Bali’nin kadrosunda yer aldığı programda ise gündemi sarsan bomba gibi iddia sunucu Seren Serengil tarafından ortaya atıldı.

Sunucu Seren Serengil şarkıcı Kenan Doğulu’nun yaptırmış olduğu kovid testinin pozitif çıktığı halde hala konser vermeye devam ettiğini ifade etti. Seren Serengil şarkıcı Kenan Doğulu’nun binlerce izleyicisini ve çalışma arkadaşlarını riske atacak herhangi bir insan olmadığını ifade ederek konser anlaşmasını iptal edememiş olduğuna vurgu yaptı.

Söylemezsen programının bir diğer sunucusu olan Bircan Bali ise Kenan Doğulu’nun kovid sonucunun paylaşması gerektiğini ve ortaya atılmış olan bu iddiaların yalanlaması gerektiğini tavsiye etti.

Aksi takdirde eğer bu iddia gerçek ise bu davranışının hiç doğru olmadığını belirtti. Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil ise ortaya atılmış olan bu iddiaya çok güvendiği bir sağlık çalışanı arkadaşından duyduğunu belirterek Bu iddianın da doğrulandığını ifade etti.

Program bitiminde ise sosyal medyada şarkıcı Kenan Doğulu için “Bu ne sorumsuzluk, senden kesinlikle böyle bir şey beklemezdim, herkesi riske attığının farkında mısın? senin gibi insanlar yüzünden bu hastalık son bulmuyor” şeklinde pek çok insan tarafından Kenan Doğulu eleştiri yağmuruna tutuldu. Bu iddialar üzerine ise Kenan Doğulu’dan hala herhangi bir açıklama gelmedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku