Kemal Özkiraz: “Kendimi Öldürtmek Pahasına O Pankartları MHP’nin Önünde Açacağım”

Kemal Özkiraz: "Kendimi Öldürtmek Pahasına O Pankartları MHP'nin Önünde Açacağım"

0 458

Kemal Özkiraz: “Kendimi Öldürtmek Pahasına O Pankartları MHP’nin Önünde Açacağım”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Ünlütürk tarafından tehdit ve çeşitli hakaretlere maruz kaldığını duyuran Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, bir televizyon yayınına bağlanarak çeşitli açıklamalarda bulundu.

Özkiraz’ın Konuşmaları Şu Şekilde:

Bana ve aileme küfür edecek şekilde fütursuzca mesajla yazarak tehdit ederek ‘sana sürpriz yapacağım ilk gördüğüm yerde sana şunu yapacağım’ yapsınlar buyursunlar gelsinler. Benim yerim belli yurdum belli. Mafya usulü oldu bu artık kabul de edilemez.

Benim kabul edemediğim şey ifşa edileceklerini bile bile bunu fütursuzca yazabilmeleri, bu korkusuzluklarını kabul edemiyorum ben açıkçası. Bu insan bir milletvekili, bu insanın eşi Sayıştay’da bir üye, bu insan Türkiye’nin en büyük partilerinden birinde bir genel başkan yardımcısı. Bunu yapan insanın bu etiketleri var.

Türkiye’yi bir mafya devleti haline getirmeye çalışıyorlar. Para teklif ediyorlar Kemal Özkiraz da susmuyor, Kemal Özkiraz’ı tehdit ediyorlar ve Kemal Özkiraz susmuyor, ailesi üzerinden Kemal Özkiraz’ı sıkıştırıyor ve susturmaya çalışıyorlar. Susmayacağım. Ben anketimi yapacağım ve MHP 7 çıkıyorsa 7 diyeceğim, 17 çıkarsa da 17 diyeceğim.

“MHP Önünde Eylem Olacak Mı” Sorusuna Yanıt:

“Sayın Devlet Bahçeli’nin özel kalem müdürüne yazdım, yazdığım süre içerisinde olmadığında Milliyetçi Hareket Partisi’nin önüne gideceğim ve gerekirse kendimi öldürtmek pahasına o pankartları orada açacağım.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.