Kılıçdaroğlu ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Tartıştı!

Kılıçdaroğlu ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Tartıştı!

0 30

Kılıçdaroğlu ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Tartıştı!

AK Parti İstanbul İl Başkanı olan Osman Nuri Kabaktepe, CHP Genel Başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu’na geçtiğimiz günlerde BBC ve İngiltere hükümeti tarafından yalanlanan “Türkiye’nin bir mülteci merkezi olacağı” iddialarını sürdürdüğünden dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı olan Osman Nuri Kabaktepe, CHP Genel Başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yalanlanmış ve iddiaları ısrarla devam ettirmesini “Siyasetçinin görevi milletine karşı tamamiyle dürüst olmaktır” diyerek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Kemal Kılıçdaroğlu’nun asılsız iddiaları büyük bir ısrarla sürdürdüğü videosunu paylaşarak video yorununda şu ifadeleri kullandı:

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na üzücü bir haberim var. Çok tekrarlanan bir yalan doğruya dönmüyor. Yalan üzerine siyaset yapmak ve de ısrarla bir yalanı gerçek gibi sunmak hiçbir etik ve ahlaki değerle de bağdaşmaz. Siyasetçinin görevi milletine karşı dürüst olmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.