Çorum’da Kılıçdaroğlu’na Bağıran Kadın’ın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Çorum'da Kılıçdaroğlu'na Bağıran Kadın'ın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

0 101

Çorum’da Kılıçdaroğlu’na Bağıran Kadın’ın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu,  Çorum’da yaptığı esnaf ziyareti sırasında “nasılsınız, iyi misiniz” diyerek vatandaşa hal hatır sorduğu kadından tepki görmüştü. Kılıçdaroğlu’nun çocuğuna dokunmasını istemeyen bir kadın, “Hadi yürü, yürü” diye Kılıçdaroğlu’na bağırmış, bunun üzerine Kılıçdaroğlu da sessizce bölgeden ayrılmıştı.

Türkiye’nin gündemine oturan bu görüntülerin ardından Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren bu kadının kim olduğu belli oldu.

Kılıçdaroğlu’na sert çıkış yapan kadının Münüre Arıcı adlı bir AK Parti üyesi olduğu öğrenildi. Münüre Arıcı’nın oğlu olan Birol Arıcı ise, Çorum merkez Karakeçili Mahallesi’nde AK Parti mahalle teşkilatında görevli.

Neler Yaşanmıştı ?

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz Perşembe günü Çorum’da vatandaşlarla birlikte bir araya gelmişti.

Çarşıda esnafı ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, vatandaşların gelen sorunlarını dinleyip, sorularına da cevap vermişti. Esnaf ziyareti sırasında ise bebek arabalı bir kadın, kendisine hal hatır soran Kılıçdaroğlu’na, “Sakın benim çocuğuma dokunma. Hadi yürü ,yürü” diyerek tepki göstermişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.