Kılıçdaroğlu’ndan Canlı Yayında Sedat Peker İddiası!

Kılıçdaroğlu'ndan Canlı Yayında Sedat Peker İddiası!

0

Kılıçdaroğlu’ndan Canlı Yayında Sedat Peker İddiası!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açıklamalarında organize şuç örgütü lideri olması suçuyla  aranan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Sedat Peker hakkında da konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şu şekilde konuştu;

“Sedat Peker İşin İçinde, Bu Yüzden Anlattıkları Doğru”

“Söylemediği hiçbir laf kalmadı Birleşik Arap Emirlikleri’ne. Onların da bize söylemediği hiçbir laf kalmadı. Bizim yerli mallarımızı boykot ettiler, boykot çağrısını tüm Arap dünyasına da yaymaya çalıştılar. Sedat Peker de oraya gitti, çeşitli açıklamalar yapıyordu. Yaptığı açıklamalar da doğru. İşin içinde olduğu için bunları biliyor, isimler, yerler ve zaman veriyor. Kendisi de zaten o işin içinde.

Orasıyla birlikte temasa geçtiler şimdi. Mısır’la da yeni kavga ettiler. Ben tüm Arap dünyasıyla edilen kavgaların tümüne karşıyım. Ben herkesle barış içinde yaşamayı isterim. Herkesle tartıştı. Mısırla da kavga etti, şimdi barışmak için de 50 tane adamı araya koyuyor. Bunlar Tayyip Erdoğan’ın ayıbı. Ben devletim, milletim adına üzülüyorum. Türkiye niçin bu hale geldi ? Mal varlığının hesabını veremeyen bir adamın burnunu işte böyle sürterler.

Bu görüşmelerin sebebini tam olarak bilmiyorum ama Sedat Peker’i susturdular. Girmek de istemiyorum ben o cepheye. İktidar kanadının çok büyük bir rahatsızlığı var. Türkiye’de hemen gündem oluyor, bilmem kaç milyon kişi sizin açıklamalarınızı dinliyor. Devletin içinde çürümüşlüğün bir boyutunu görüyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku