Kirada Oturanlar İçin Müjdeli Haber! Günde 141 TL’ye Ev Sahibi Olma Fırsatı Ziraat Bankası Tarafından Duyuruldu!

Kirada Oturanlar İçin Müjdeli Haber!

0

Kirada Oturanlar İçin Müjdeli Haber

Kirada Oturanlar İçin Müjdeli Haber ; Ev almak isteyen ve kirada oturanlar için bankalardan ayrı ayrı kampanyalar gelirken, konut kredisi kampanyaları faiz oranları da sık sık güncellenmektedir.

Kendi birikimi bulunan ve birikiminin üstüne ekleyerek ev sahibi olmak isteyen ve kirada oturanların hayallerini gerçekleştirebileceği günde 141 TL’ye ev sahibi olma fırsatı kapıda. Ayrıca sunulan kolay ödeme fırsatı ile birlikte ekonomik olarak zorlanmadan kira ödeme derdinden kurtularak kendi evinizde oturabilirsiniz. Kirada Oturanlar İçin Müjdeli Haber!

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranlarını Açıklarken Kredi Kampanyasında Duyurdu!

Kirada oturan vatandaşlar için her ay yaptıkları ödemeler geride bırakılarak kişilerin kendi evinin sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bunun için para biriktirirken bankadan uygun faiz oranları ile kredi kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kirada Oturanlar İçin Müjdeli Haber

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları şu şekilde duyurulmuştur. 250 bin TL kredi çeken bir kişinin aylık taksit ödemesi 4256 TL, aylık faiz oranı yüzde 1.37, yıllık maliyet oranı ise yüzde 18.02’ dir. Günlük ödemesi gereken tutar ise 141 TL’ye denk gelmektedir. Vakıf Bankası güncel kredi faiz oranlarını duyurdu. Taşıt kredisi için yüzde 1.50, ihtiyaç kredisi için yüzde 1.61, konut kredisi için ise yüzde 1.37 faiz oranı uygulamaktadır. Halk Bankası’nın güncel kredi faiz oranı ise ihtiyaç kredisi için yüzde 1.63, konut kredisi için yüzde 1.38, taşıt kredisi için yüzde 1.54’tür. Merkez Bankası’nın 100 puan faiz indirimi sonrasında banka faiz oranlarında büyük değişimler yaşanmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku