Kırgın Çiçekler Dizisinin Kaderi Neslican Tay Oluyor

Kırgın Çiçekler Dizisinin Kaderi

0 1.520

Kırgın Çiçekler Dizisinin Kaderi ; 2019 yılının Eylül ayında kanser ile üç kez savaşan Neslican Tay hayata gözlerini yummuştu. Ülkeyi derin bir şekilde ekleyen Neslican’ın hikayesi milyonları göz yaşına boğmuştu. Vefatının ardından yaşamı azminin örnek olması adına hayatı beyaz perdeye aktarılmak istendi.

2020 yılında konuşulan bu fikirde Neslican’ı canlandırması adına Neslihan Atagül düşünülmüştü. Neslihan Atagül’ün ise teklifi çeşitli nedenlerle reddettiği biliniyor. Bu nedenlerin arasında Neslican’ın acısının çok taze olduğu ve bir kaç başka neden basın mensuplarınca ifade edilmişti.

Neslihan Atagül’e Niyet Naz Çağla Irmak’a Kısmet

 

Son zamanların beğenilen dizilerinden olan Kırgın Çiçekler dizisinde Kader karakterine can veren oyuncu Naz Çağla Irmak, yıldızı parlayan isimlerden olduğu gözüküyor. TRT1 ekranlarında ise Tövbeler Olsun dizisinde Aylin rolünü oynayan oyuncu, tabiri caizse hayatının rolünü kapmış gibi gözüküyor.

Naz Çağla Irmak için bu film şüphesiz hayatında canlandıracağı önemli rol ve projelerden olacak. Azmin ve umudun simgesi olan demir kadın Neslican Tay, herkesin hayatına dokunduğu gibi Naz Çağla Irmak’ında hayatına dokunacak. Genç oyuncunun rolü gerçekten kabul edip etmediği ise ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

Demir Kadın Neslican Tay

Gazeteci kimliğiyle bilinen Birsen Altuntaş’ın aktardığı bilgilere göre film için çalışmalar başlatılmış. Filmde Neslican’ın ablası Nazlı rolünü güzel oyuncu Zeynep Elçin oynayacak. Diğer usta  oyunculardan bazısı ile İlker Aksum, Deniz Uğur, Mesut Akusta ve Yurdaer Okur‘dur. Kamera karşısındaki performansları ve film dört gözle bekleniyor. Kırgın Çiçekler Dizisinin Kaderi sonunda belli oldu.

Kırgın Çiçekler Dizisinin Kaderi

Kırgın Çiçekler Dizisinin Kaderi

Çok büyük mücadeleler ve azim göstergeleri sergileyen Neslican Tay’ın ölümü ülkede büyük ses getirmişti. Azmi ve mücadelesi milyonları etkilemiş ve destek görmüştü. Vefatı ise ardında kalanları etkilese de kanser hastalığı ile mücadelesi bu hastalıkla mücadele eden milyonlarca kişiye umut oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.