Kırmızı Oda Dizisi Mideleri Ağızlara Getirdi! Bu Kadarına da Pes!

Kırmızı Oda Dizisi

0 1.827

Kırmızı Oda dizisinin öyle bir sahne bulunuyordu ki kimse bu sahneyi izlemek istemedi. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden olan Kırmızı Oda dizisinde skandal bir olay yaşandı. Diziye RTÜK el attı. Dizi de öyle sahne vardı ki kimse o sahneleri izlemedi. Gelen sahnedeki ekranları görenler şoka girdi. Ayrıca birçok izleyici böyle iğrenç şeyleri izlemeye hakkımız yok takatimiz kalmadı yorumlarında bulundular.

Peki, ama dizide ne oldu?

 Sevilerek izlenen Kırmızı Oda dizisinin son bölümü geçtiğimiz hafta ekranlara geldi.  Dizinin başrolünde Binnur Kaya ve diğer güçlü isimler bulunmaktadır. Dizide Süveyda’ nın hikayesini dinleyen seyirci öyle bir sahne ile karşılaştı ki görenler şoka girdi.

kırmızı oda

İşte Kırmızı Oda dizisinde merak edilen o sahne ve tüm detayları…

Dizide İlayda Alişan’ın hayat verdiği Süveyda karakterin hikayesi izleyicileri derinden etkiledi.  Süveyda’nın sürekli olarak bir şey çaldığı biliniyor. Bunun temel nedeni ise doktor tarafından araştırılırken Süveyda’ nın anne ve babasının kendi anne ve babası olmaması izleyicileri büyük bir hayret uğratırken babasının gerçekte anlattığı hikaye ise akılları yerle bir etti. Süveyda’ nın babası Narin isimli bir genç kıza aşık oluyor ve Narin zihinsel engelli bunların birlikte olmasıyla Narin bebeğine bakamadığı için bebek bakmayı yanında bulunan köpekten öğreniyor.

Kırmızı Oda

Naren’ in tek başına doğum yapmış olması hamile olduğunu bile anlamamış olması herkesi çok üzerken seyirciler zihinsel engelli bir kişiye istismar yapılmasının mide bulandırıcı olduğunu belirttiler. Ayrıca bir süre sonra Narin’in bebeği elinden zorla alınıyor. Bu süreçte Narin’in zihinsel engelli olması ona tecavüz eden çobanın sağlıklı biri olması insanların kafasını karıştırırken izleyiciler burada zihinsel engelli bir kadına istismar yapıldığı belirterek bu istismara karşı tepkilerini dile getirdiler ve bu sahnelerin ekrana gelmesi dizi izleyicilerini derinden etkiledi. Herkes çılgına döndü bu süreçte RTÜK’ ün bu sahneler için bir şeyler yapılması gerektiği belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.