Kırmızı Oda Dizisinde Can Hayal Mi?

0

Kırmızı Oda dizisinde Can hayal mi? Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören Kırmızı Oda dizisi farklı olay örgüsü ile sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor. TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam eden dizi Boncuk karakteri ile yoluna devam ediyor.

Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakterinin hikâyesi gerçek bir yaşam hikâyesinden kesitlere yer veriyor. Çocukken yaşadıkları onda ağır travmalar yarattı. Üstüne birde evlenip Hollanda’ya gitmesi yapayalnız bir hayata sürükledi onu. Son olarak da üç tane ermiş görmesi bambaşka bir travmanın kapısını açtı.

Gördüğü Ermişler Mi Getirdi Can’ı!

Kırmızı Oda dizisinde Can ; Binnur Kaya’nın hayat verdiği ve birçok hastasıyla yakından ilgilenen Doktor Hanım’a zorla getirilen Boncuk izleyici tarafından çok benimsendi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı ve hastalarının gerçek yaşam hikâyelerini konu alan kitaplardan esinlenilerek çekilen dizi her hikâyesinde insanların başka bir yarasına dokunuyor. Küçücük bir çocukken babasının çirkin davranışlarına şahit olur. Babasının içip içip metresini eve getirmesine tanıklık eder.

Kırmızı Oda dizisinde Can

Bu zulümlerin ardından daha çok küçük yaşta görücü usulü ile evlendirilip Hollanda’ya gönderilir. Hollanda’da yapayalnız bir hayat sürmek zorunda kalan Boncuk travmalar yazmaya devam eder. Eşi ilgisiz ve bir o kadarda sevgisiz bir adamdır. Kimse ile görüşmesine de izin vermez. Yapayalnız kalan Boncuk ise üç etmiş kişi görmeye başlar. Onlar ile konuşan Boncuk eşinin kendisine layık olmadığını onu daha iyi biriyle evlendirmek istediklerini dinler durur.

Kırmızı Oda Dizisinde Can  Aslında Yok Mu?

Kırmızı Oda dizisinde Can ; Aslında uzun zamandır karşılaştığı Can ile de sonunda arkadaş olurlar. Sürekli market dönüşünde parkta karşılaştığı Can ile konuşmaya karar verir. Her defasında Can’ın konuşmasına fırsat vermeden orayı terk eden Boncuk Can ile arkadaş olur. Müzisyen olan Van’a gönlü kayan Boncuk Doktor Hanım’a da anlatmaya karar veriyor.

Aralarında sadece arkadaşlık olduğunu vurgulayan Boncuk Doktor Hanım’a bahsederken aslında ona olan hislerini açar. Ayrılık sahnesini adeta tekrar yaşar. Fakat yeni bölümünde Türkiye’de Van’ın ortaya çıkması acaba Çan’da mı hayal dedirtti. İzleyici yeni bölümde Can’ın da ermişler gibi yok olacağını vurgulamaya başladı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku