Kırmızı Oda Mide Bulandırmaya Devam Ediyor! Yeter Artık Bitirin Bunu Yapmayı!

Kırmızı Oda Mide Bulandırmaya Devam Ediyor!

0 1.620

kırmızı oda mide

Kırmızı Oda mide ; Kırmızı Oda dizisinde yaşanan son durumdan sonra izleyici tekrardan RTÜK’ ün bu konuda çalışma yapması gerektiğini belirtti. Kırmızı Oda dizisinde öyle anlar yaşandı ki izleyenlerin kanı dondu.

Kırmızı Oda Mide

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden olan Kırmızı Oda’ da yürekler ağızlara geldi. Bu durum karşısında ise RTÜK harekete geçti. Dizide tüm işler iyice karşılaşırken dizi izleyenler böyle anne olmaz olsun dedi. İzleyenlerin yüreklerini titreten sahneler bulunurken birçok izleyici isyan etti.

İşte Merak Edilen Sahneler

Dizide Binnur Kaya’nın başrolde yer aldığı kırmızı oda son bölüm dün akşam ekranlara gelirken Rezzan ve Zübeyde Hanım’ın hayat hikayesi de sevenleri ekranlara kilitledi. Rezzan’ın yaşamış olduğu acı dolu hayat tek tek ortaya çıkmaya başlarken küçük yaşta yaşadığı kötü durumlar katlanılmaz bir hale geldi. Rezzan’ın şimdilerde neden böyle olduğu ise anlaşılmaya başlandı. Kırmızı Oda mide bulandırmaya devam ediyor.

Peki, ama Rezzan’ın hayatında neler geçmişti?

Kırmızı Oda dizisinin son bölümü dün akşam ekranlara gelirken Rezzan’ın ablası Afet’ i annesinin elleriyle öldürmesi seyirciyi hayrete düşürdü. Kızının her sözünü dinlemediğinde aç bırakmazsı bir de üstüne elleriyle öldürmesi insanların kanını dondurdu.

Ayrıca annesinin kızına öldürmesini gülerek anlatması, doktoru büyük bir şok uğratırken ilgisiz bir babaannesine yaşattıkları kadının kızına öldürmesi ise şok bir durum. Kırmızı Oda mide bulandıran sahneler!

Kırmızı Oda mide ; Önce kızını kendine muhtaç edecek kadar hasta etti. Daha sonra yemeklerini ilaç katarak hale getirdi. Sonrasında ise kızının ölümünü kendi elleriyle hazırladı. Annenin çok hasta olduğu anlaşıldı ve annenin yaptıkları izleyenleri şok etti.

Kızına sürekli hasta olduğunu söyleyen anne en sonunda hazırladığı ilaçlarla kızını öldürmek için ise bir şok sebebi oldu. Bunu izleyen seyirci yazıklar olsun böyle anne olur mu yorumunda bulunurken kızını kaybetmesinden sonra çok sakin kalması insanları hayrete düşürdü. Rezzan’ın annesinin sahneleri milyonlardan büyük tepki topladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.