Kırmızı Oda Yeni Bölüm de Neler Olacak?  

0

Kırmızı Oda yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Tv8 de yayınlanan Kırmızı Oda’da gelişmeler kaldığı yerden devam ederken Boncuk ve Kumru’nun hikâyeleri yürekleri burkuyor. Boncuğun iyileşmeye başladığı gözlemlenirken hayal dünyasında kurduğu yaşantıyı bırakıp onlarla vedalaşıp gerçek hayata dönmek Boncuk için sancılı bir süreci beraberinde getirdi.

Birer birer vedalaştığı hayal dünyasındaki kişilerle dengeleri bozulan Boncuk bundan sonra neler yapacak?  Boncuğu neler bekliyor?  Sanrısal bozukluk adı verilen hastalığa yakalanan Boncuk, bu sanrıların adeta bir toz bulutu gibi yavaş yavaş dağılması üzerine içinden çıkılmaz bir hale düştü.

Boncuk Artık Hayal ve Gerçek Kavramlarını Bir Biriden Ayırt Edebiliyor

Kırmızı Oda yeni bölüm de gelişmeler gene heyecan verici. Doktor hanım sayesinde tedaviler ve ilaçların eşliğinde Boncuk artık iyileşiyor. Fakat ters giden durumlar gelişmeye devam ediyor. Boncuk artık hayal ve gerçek kavramını çok net ayırt edebiliyor. Zamanla kafasında kurduğu ve olmasını istediği kişileri, duymak istediklerini bu kişiler ağzından duyarken artık bunlara veda etmek zorunda kaldı.

Öyle ki kaç bölümdür gördüğümüz hikâyelerine ortak olduğumuz Can karakteri de hayal ürünü çıktı. 20.bölümde ermişlerin kaybolması birden bire yok olmaları durumu karşısında Boncuk kendisini suçluyor.

kırmızı oda yeni bölüm

Ermişlere veda ettikten kısa bir süre sonra Boncuk, Can ile vedalaşıyor. Yurtdışında iken Boncuk için yaşam kaynağı olan onu hayata bağlayan Can’ın gerçek olmaması izleyenlerin bile üzüntüye uğramasına sebep oldu. Bu gerçekler karşısında Boncuk’un Can’a vedası ise yürekleri burktu.

Kırmızı Oda yeni bölüm Hayalindeki Karakteri Gerçeğe Uyarlaması

Diğer bir yandan dikkat çeken ve bir o kadarda izleyicileri duygusal bir ruh haline sokan durum ise Boncuk’un hayalindeki karakteri, karakterin imajını gazetedeki resimlerden birleştirerek kurgulaması oldu.

Can karakterinin yeni parçam diyerek seslendirdiği müzik parçasının ise yıllar önce Boncuğun annesinin mırıldandığı ezgilerini olması Kırmızı Oda yeni bölüm de izleyenleri etkileyen sahneler oldu. Bununla birlikte bölüme asıl damgasını vuran sahne ise mektubu bile Boncuğun kendi yazması oldu.

Veda mektubunu kendi elleriyle yazması gerçekleri kabullenmenin vermiş olduğu bir işaret olup, vedayı bu şekilde yaparak bir nevi acısını hafifletmek istemişti. Yeni bölümde neler olacak? Kumru’nun Yavuz’a karşı nefreti ve onu gördüğünde içindeki öldürme hissi, suçluluk duygusu bitecek mi?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku