Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse de Başrol Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse

0

Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse ; Gülseren Budayıcıoğlu’nun yeni dizisi ekranlara geliyor. İsminin Kral Kaybederse olacağı dizi de Kıvanç Tatlıtuğ rol alacak!

Bu yıl ekranlar da olan Gülseren Budayıcıoğlu kitap uyarlamaları yeni sezonda da tüm hızıyla devam edecek. Gülseren Budayıcıoğlu konularına bir yenisi daha eklenecek. Hem de başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ olacak.

TV8 ekranlarında Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile baş gösteren Gülseren Budayıcıoğlu kitap uyarlamaları daha sonra yine TV8 kanalında Kırmızı Oda, TRT’de Masumlar Apartmanı,  Camdaki Kız şeklinde devam etti. Sezonun en çok konuşulan yapımlarından olan bu listeye bir dizi daha daha ekleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse

Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse

 

İzleyiciler son zamanlarda   bol dram içeren, mafyatik hatta üzerine “gerçek hayat hikayeleri” ekleyerek daha da etkileyici  hikayelere reyting kazandırmış oldu. Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse; Fakat yine aynı izleyiciler tüm dönem boyunca bu yapımlara eleştiri yağdırdı ve ekranlara böyle dizilerin gelmesini istemediklerini söyledi.

Hatta yaz döneminin gelmesi ile birlikte ekranlara gelen romantik komedi yapılarını dahi izlemedi ve eleştiri yağdırdı. Neyse ki farklı bir dram dizi daha ekranlara geliyor. Hem de Gülseren Budayıcıoğlu imzasını taşıyor.

Bir Deniz Altı Hikayesi Sonrası Kral Kaybederse

Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından Kral Kaybederse adlı dizi OGM Medya imzası ile beraber Star Tv için  hazırlanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse;  Dizi  yakışıklı bir erkeğin etrafında oluşan bir konuya odaklanırken, o yakışıklı erkek kim olacak sorularının cevabı da belli olmuş oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ dudak uçuklatan bir ücretle Kral Kaybederse dizisi ile ekranlara dönmeyi planlıyor. OGM Pictures önümüzde ki sezon Gülseren Budayıcıoğlu kitap uyarlamaları ile birlikte Netflix için çekmiş olduğu Atiye ve Bir Deniz Altı Hikayesi ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku