Konuşanlar’ı Sunan Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın Evini Aldı…

Konuşanlar'ı Sunan Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın Evini Aldı...

0

Konuşanlar’ı Sunan Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın Evini Aldı…

Ünlü televizyon patronu olan Acun Ilıcalı’nın Ulus Yeşil Evler’de satışa çıkardığı tripleks villa, kendi kanalının yıldızı, Konuşanlar’ı sunan Hasan Can Kaya’nın oldu. Hasan Can Kaya, satın aldığı evi annesi için aldı.

Ünlü sunucu Hasan Can Kaya, YouTube’da ki kanalında yaptığı Konuşanlar adlı programla fenomen olmuş ve büyük izlenme rakamlarına ulaşmıştı. Acun Ilıcalı’nın dijital platform olan Exxen’i kurmasıyla birlikte buraya geçerek, yılın en büyük denilebilecek transferlerinden birine imza atmıştı.

Annesi İçin Aldı

Ünlü komedyen, anlaşmalardan kazandığı parasıyla kendisine yatırım yapmak yerine öncelikle annesini düşündü.

Annesine ev almak için görüşmeler yaptığı da tesadüfen Acun Ilıcalı’nın kulağına gelince de Acun Ilıcalı, satışta olan evini Hasan Can Kaya’ya teklif etti. Annesiyle birlikte evi gezen ve çok beğenen Hasan Can Kaya, böylece Acun Ilıcalı’nın aylardır satışta olan evin yeni sahibi oldu.

Hasan Can Kaya Kimdir ?

16 Aralık 1989’da İstanbul Güngören’de dünyaya geldi. Emre Karayel ve de Demet Evgar’ın fenomen dizisi olan 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk’ta senaristlik yaparken, senarist grubundaki arkadaşlarının da verdiği destek ile stand-up yapmaya karar verdi.

Leman Kültür Beşiktaş adlı mekanda düzenli olarak Stand-up komedi yapmaya başladı. Ocak 2020 yılında ilk kişisel projesi olan Konuşanlar adlı Talk Show’un çekimlerine başladı.

Hasan Can Kaya’nın Yaptığı Şovlar

Konuşanlar Talk Show
Hasan Can Kaya Stand Up Party

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku