Konya ‘da ki katliamın Sırrı Çözüldü! İşte Katilin İfadesi

Konya ‘da ki katliamın Sırrı Çözüldü! İşte Katilin İfadesi

0

Konya ‘da ki katliamın Sırrı Çözüldü! İşte Katilin İfadesi

Gelen son dakika haberine göre, Konya ‘da bir aileden 7 bireyin öldürülmesi ile ilgili aranan katil zanlısı mezarlıkta saklanırken yakalandı. Katil zanlısı Mehmet Altun emniyet güçlerince sorguya alındı. Zanlının ifadesine ulaşıldı ve herkes dehşete düştü.
Konya ‘da bir aileden 7 bireyin silahla vurularak öldürülmesi ile ilgili kayıplara karışan katil zanlısı mezarlıkta saklanırken yakalandı. Katil zanlısı hakkında detaylar ortaya çıktı.

Kendisini belediyeden gelen bir memur olarak tanıtıp evdeki herkesi bir yerde toplamış. Ağzında maske olan şahıs maskesini indirince aile bireyleri şahsın üzerine yürümüş. Şahıs silahı aile bireylerine doğrultarak oturmalarını söylemiş.Ayrıntıları aktaran kişiler katil zanlısının dehşete düşüren ifade verdiğini söyledi. Katil zanlısı aslında aileyi öldürmek için değil şikayetten vazgeçmeleri için gittiğini söylemiş. Katil zanlısı ile ölen İle bireyleri arasında 12 Mayıs tarihinde gene bir çekişme yaşanmış. Kavgada Mehmet Altun ‘un yakınlarının olduğu 6 şahıs sorguya alınmış ve sorgula alınan 4 kişi serbest kalmış ve 2 kişi tutuklanmıştı.

Mehmet Altun tutuklanan 2 yakınının da serbest bırakılması için o eve vardığını ve şikayetçi olan kişilerin şikayetlerini çekmelerini ve evrak imzalamayı düşündüğü öğrenildi.Katil zanlısı verdiği ifade de öldürme amacının aradığını söylemiş. “Ben oraya yalnızca şikayetlerini geri çekmelerini istemek için gittim” dediği öğrenildi. Silahı da yanıma tedbir olarak götürdüm demiştir.

Evi yakmayı istemesinin sebebi ise kamera kayıtlarının yanması ve hiçbir delil kalmaması içinmiş. Olay ile alakalı tutuklanan 14 kişiden 4 dü adli kontrol şartı ile serbest kalmış ve 10 kişi tutuklu
yargılanmıştır. Mezarlıkta saklanırken yakalandı ayrıntıları aktaran kişiler katil zanlısının dehşete düşüren ifade verdiğini söyledi.

Katil zanlısı aslında aileyi öldürmek için değil şikayetten vazgeçmeleri için gittiğini söylemiş. Katil zanlısı ile ölen İle bireyleri arasında 12 Mayıs tarihinde gene bir çekişme yaşanmış. Kavgada Mehmet Altun ‘un yakınlarının olduğu 6 şahıs sorguya alınmış ve sorgula alınan 4 kişi serbest kalmış ve 2 kişi tutuklanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku