Kourtney Kardashian Banyoda Üstsüz Paylaşım Yaptı!

Kourtney Kardashian Banyoda Üstsüz Paylaşım Yaptı!

0

Kourtney Kardashian Banyoda Üstsüz Paylaşım Yaptı!

Ünlü televizyon yıldızı Kourtney Kardashian olay yaratan bir paylaşım yaptı. Sosyal medya üzerinden takipçilerine üstsüz paylaşım yapan Kourtney Kardashian, fotoğrafta sevgilisine de yer verdi.

Televizyon camiasından tanıdığımız Kourtney Kardashian, çok konuşulan paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer de banyoda kıyafetiniz bir şekilde oturduğu fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Kısa sürede çok fazla beğeni alan fotoğraf gündeme bomba gibi oturdu.

Uzun süredir Travis Baker ile birlikte olan Kourtney Kardashian, Baker ile mutlu gözüküyor. Çoğu zaman olduğu gibi sevgilisi Baker’ı bu kez de fotoğrafta yanından ayırmamış. 42 yaşında olan şov yıldızı Kourtney Kardashian, üzerinde çıkmış vaziyette olan bornozu ile poz verdi. Bu poz takipçileri tarafından çok beğenildi ve çokça yorum aldı. Kourtney Kardashian’ın üstüz verdiği poz Haberimizin devamında 

Kourtney Kardashian kimdir ?

18 Nisan 1979 da doğan Kourtney Kardashian, Amerikalı televizyon sanatçısı ve kıyafet üreticisidir. Kardeşleriyle beraber keeping up with the Kardashians programına çıkması ile daha tanınır ve bilinir hale gelen Kourtney Kardashian, khloe ve kim Kardashian ile kardeştir. Ünlü şovmen Ermeni, İskoç ve de Hollanda asıllıdır. 2009’da ilk oğlu, 2012’de kızı ve ve 2014’de ikici oğlu dünyaya gelmiştir. Kendi kurmuş olduğu Poosh adında bir güzellik markası bulunmaktadır. Ünlü şovmen Kourtney Kardashian 1,50 boyundadır. Televizyon yıldızının kilosu ise 50 olarak bilinmektedir.

Şuan, şarkıcılık yapan Travis Baker ile beraber olan Kourtney Kardashian, hayatından memnun gözüküyor.

İşte çok merak edilen Kourtney Kardashian’ın banyoda vermiş olduğu poz:

Bu paylaşımını gönderi olarak atan Kourtney Kardashian, takipçilerinden çokça beğeni almayı başardı. Sadece gönderi ile kalmayan Kourtney Kardashian, ardından bir de banyoda üstüz şekilde hikaye paylaştı.

İşte paylaşmış olduğu ikinci fotoğraf:

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku