Kredi çekenler mahkemeden güzel haberi aldı!

0

Kredi çekenler ve ayrıca kredi kullanmak isteyen insanlardan bankaların talep etmiş olduğu masraflar her geçtiğimiz gün artış gösterirken mahkemeden emsal karar geldi. Kredi dosya masrafı ve ev kredisi ekspertiz tutarı için para iadesi yapılacak.kredi çekenler

Kredi çekmek isteyen insanlardan bankaların aldığı masraflar her geçtiğimiz gün artarken mahkemeden emsal karar geldi. Krediler için alınan kredi masrafları ve ev kredileri için gönderilen ekspertiz ücretleri geri iade edilecek.

Kredi Çekenler

Yapılan haberlere göre; özellikle de son dönemlerde yaşanan ekonomik dalgalanmalar sonrasında kredi kullanan insanların sayıları hızlı bir şekilde artarken bankalar farklı adlar altında aldığı kredi masraflarında da yükselmeler yaşandı. Bankalardan kredi almak zorunda kalan bir çok insan çaresiz olarak kredi sözleşmelerine imza atarlarken masraf iadesinde yeni bir adım atıldı.

Araç kredisi, ihtiyaç kredisi ve ev kredisi alan insanlar için ev kredisi ekspertiz ücreti ve kredi dosya masrafı para iadeleri için mahkemeden alınan emsal karar çıktı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku