Kredi Faizleri Düşürüldü! Kullandığınız Kredilerin Faizi de Düşecek! Hemen Başvuru Yapın!

Kredi Faizleri Düşürüldü! Kullandığınız Kredilerin Faizi de Düşecek! Hemen Başvuru Yapın!

0

Kredi Faizleri Düşürüldü! Kullandığınız Kredilerin Faizi de Düşecek! Hemen Başvuru Yapın!

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için pek çok banka kredi imkanı sağlamakta. Avantajlı faiz seçenekleri ile beraber 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı mümkün.

İhtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için son belirlenmiş tarih ise 31 Ağustos. ING Bankası bünyesinde yeni müşterilerine özel olarak yeni kredi avantajları düzenledi. 50 bin liraya kadar kredi imkanı ve 36 ay vade seçenekleri ile beraber yüzde 1,35 den başlayan faiz oranları ile uygun kredi imkanları veriliyor.

Koronavirüs tedbirlerinden sonra normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşların sayısı da artmış durumda. Pek çok vatandaş ihtiyaç kredisinden yararlanmak için birçok bankanın yolunu tutmakta. ING Türkiye ise bu noktada vatandaşlar için uygun koşullarda kredi imkanı düzenliyor. ING Bankası’ndan yapılmış olan açıklama doğrultusunda ilk kez ING müşterisi olacak vatandaşlara avantajlı faiz seçimi ile beraber kredi fırsatları veriliyor.

Bu noktada ING müşterisi olacak vatandaşlar için ise ihtiyaç kredileri faiz oranı 1,35 ten başlamakta. Yüzde 1,35 faiz oranlarından başlayan kredi imkanlarından hala ING’li olmayan müşteriler 31 Ağustos tarihine kadar 50.000 TL ile 5000 TL aralığında kredi imkanından faydalanabilecek. ING Bank’ın belirlemiş olduğu kampanya ise 36 aya kadar vade seçenekleri ile veriliyor. Ayrıca düzenlenmiş olan bu fırsat kredim güvende hayat sigortası ile alınan kredilerde geçerli sayılacak.

Müşterilerimize desteklemeyi önemsiyoruz

ING Bank bünyesinde yapılan açıklama doğrultusunda fikirleri alınan ING Bank Türkiye genel müdür yardımcısı Ozan Kırmızı ise şu şekilde konuştu; “ müşterilerimize her açıdan kolay ve güvenilir bir bankacılık hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca özellikle pandemi süresinde ekonomik olarak sıkıntı çeken müşterilerimizi ise en iyi şekilde desteklemeye önemsiyoruz.

Bu noktada ise ING olacak müşterilerimize özel avantajlı faiz seçenekleri ile beraber yeni kampanyalar geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz kampanyalarla beraber, onların her zaman yanında olmayı hedefliyoruz” şeklinde konuşmalarına yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku