Kaçırılmayacak faiz oranları İle kredi fırsatı! Yüzde 1.35 faiz oranıyla…

Kaçırılmayacak faiz oranları ile kredi fırsatı! Yüzde 1.35 faiz oranıyla...

0

Kaçırılmayacak faiz oranları ile kredi fırsatı! Yüzde 1.35 faiz oranıyla…

Akbank, ING Bank, Türkiye İş Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası acil nakit ihtiyaçlarınız ve bireysel ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz birçok kredi kampanyası sunulmaktadır. Yaz sezonunun açılmasıyla düğünlerin yeniden canlanması, evlilik için eşya, mobilya gibi birçok gereksinimin alınması, kişilerin tatil için paraya ihtiyaç duyması bu süreçte nakit ihtiyaçlarının karşılanması adına bankalar kredi kampanyası oluşturuyorlar. Bankaların güncel kredi faiz oranları ve kredi kampanyaları merakla araştırılırken bu konu ile ilgili detayları sizler için derledik.

Bankaların Ağustos ayı içerisinde ihtiyaç kredisi faiz oranı ne kadar? İşte bankalar ve güncel faiz oranları…

Birçok vatandaş hem bireysel ihtiyaç kredisi hem de tüketici kredisi kampanyası araştırmalarına devam ederken. Kendileri için uygun koşulda olan ihtiyaç kredisini kullanıyorlar. Özellikle yaz sezonunun gelmesi düğünlerin başlaması ile birlikte krediler daha çok talep ediliyor. Hem kamu bankaları hem de özel bankalar ağustos ayına ilişkin kredi faiz oranlarını açıkladılar…

ING Bankası tarafından yapılan açıklama doğrultusunda kredi faiz oranı yüzde 1.35 olarak belirtildi. Bu süreçte bankanın ihtiyaç kredisi başvuruları da başladı. Ağustos ayı içerisinde ihtiyaç kredileri ne kadar oldu? İşte bankalar ve güncel faiz oranları…

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ve Ağustos ayı güncel faiz oranı;

Ziraat Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredilerinin minimum faiz oranı yüzde 1.54’tür. Ziraat bankasının ihtiyaç kredisi için vermiş olduğu vade süresi 36 aydır. Ziraat Bankası birbirinden farklı kredi kampanyası da sunmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası’ndan kullanılan kredinin özellikleri şu şekildedir; ödeme kolaylığı ve dilediğiniz ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Krediler esnek yapıda bir ödemeye sahiptir. Kredi için 36 Ay’a kadar vade imkanı uygulanır. Kredi için şahsi veya maddi teminat talep edilmektedir. Bankadan bireysel kredi kullanan müşteriler için Hayat Sigortası ürünü sunulur.

Halkbank ihtiyaç kredisi ve Ağustos ayı faiz oranları; Halkbank ihtiyaç kredisi yüzde 1.61 faiz oranıyla sunulurken krediler 36 ay vadeli olarak kullanılmaktadır.
Kredinin ödeme seçenekleri; üç ayda bir taksitli, serbest ödemeli, aylık eşit taksitli, artan veya azalan taksitle veya balon ödemeli şekilde sunuluyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi ve Ağustos ayı faiz oranları; Vakıfbank’ın uygulamış olduğu minimum faiz oranları yüzde 1.54, vade süresi 36 aydır. Vakıfbank kişiye özel kredi faiz oranı uygulamakla birlikte esnek ödeme seçeneği, kamu personeline özel ihtiyaç kredisi, özel sektör çalışanına yönelik ihtiyaç kredisi, emeklilere ihtiyaç kredisi ve esnafa yönelik ihtiyaç kredisi kampanyası da sunuyor.

Vakıfbank’ın kredi özellikleri ise farklı taksitli ödeme, son taksiti balon olacak şekilde ödeme, 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir eşit ödemeli, aylık eşit taksitli artan taksitli ve azalan taksitli şekilde sunulmaktadır.
İş Bankası ihtiyaç kredisi ve Ağustos ayı faiz oranları; İş Bankası anında kredi fırsatı sunmaktadır. İş Bankası yüzde 1.65 den başlayan faiz oranlarıyla 50.000 TL’ye kadar anında kredi sunuyor. Anında kredi fırsatıyla ilk taksiti 3 ay sonra ödeyebilirsiniz ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeme imkanı da sunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku