Kredi Uzmanı Duyurusu! 36 Ay Vadeli, Faizsiz Kredi!

Kredi Uzmanı Duyurusu! 36 Ay Vadeli, Faizsiz Kredi!
0

Kredi uzmanı duyurusu ; 36 ay vadeye kadar bölünecek ve bankalar faizsiz kredi verecek. 4 banka daha yeni kampanya olduğu paylaşıldı işte bankaların faizsiz kredi kampanyası imkanları ve detayları haberimizin devamında yer alıyor…

Bayram kredisi kampanyaları Ziraat Bankası, Halkbank ve  Vakıfbank üzerinden devam ediyor, kredi onay alamayan müşterilere verilmiyor. Düşük faizli olarak verilecek krediler için kamu bankaları hazırlanmış durumda. Bayram kredisi kampanyasında bankalar müşterilerine anne sonuç vermektedir. Verilen kredilerden onay almak istiyorsanız bazı şartlara uygun olmanız gerekir. Bu üç bankadan istediğini seçerek kredi başvurusu yapacak kişiler uygun faiz oranlarıyla kredi alabilirler.

Kredi Uzmanı

100 bin TL değerindeki ihtiyaç kredisini almak için çalışıyor ya da emekli olmanız gerekiyor. Şartlardan biri de çalışan işçilerin en az 6 aylık aynı işyerinden sigortalı olması. Emeklilerde kredi kullanmak istiyorlarsa başvuru yaptığı bankadan maaş alması gerekiyor. Maaşını bu bankadan almıyorsa maaş taşıma şartıyla da Kredi alabilirler.

Kredi Uzmanı
Kredi Uzmanı

Ziraat Bankası 100 bin TL bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusunu Ziraat Bankası üzerinden yapmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olduğunuz zaman hemen aynı gün içerisinde banka şubelerinden kredi alabilirsiniz. Başvuru yapmak için size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka sizin Kredi notunuza göre başvurunuzu yaptıktan sonra faiz oranı uygulamaktadır. Daha düşük faizlerle kredi kullanabilmek için bu banka üzerinden emekli maaşını alan bir müşteri olmanız gerekiyor.  Kimlik ve gelir belgenizi yanınıza almayı unutmadan banka şubelerine giderseniz Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunu yapma imkânına sahip olursunuz. Banka sizin diğer Banka borçlarınızı da kapatarak 100 bin TL kredi kullanımınızı size verecektir.

Kredi Uzmanı Duyurusu
Kredi Uzmanı Duyurusu

Halkbank 100 bin TL bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bu banka üzerinden çalışıyor durumda olan ve emekli olan kişilerin de hızlı bir şekilde Kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. Halkbank 100 bin  TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisini çalışan kişilerin en az 6 ay sigortaları olması şartıyla hemen onaylıyor. Kredi notu bin yüz  ve daha üzerinde olan kişilerde bu kredileri kullanabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku