Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Şekerbank Kredileri Yapılandırılıyor! 120 Ay vade

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Şekerbank Kredileri Yapılandırılıyor! 120 Ay vade

0 96

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Şekerbank Kredileri Yapılandırılıyor! 120 Ay vade

Bankalardan sıra ile borç kapatma kredisi kampanyası haberi geliyor. Uygun faiz oranları ile 3 ay borç erteleme fırsatı sunan bankalar aynı zamanda borç kapatma kredisi sunuyorlar. Halk Bankası, Ziraat Bankası tarafından 36 ay vadeli kredi fırsatları sunulurken. Şekerbank, Vakıfbank ise borç kredilerine ek olarak erteleme fırsatı sunuyor. Borcu olan vatandaşlar için cazip kredi fırsatları.

Bankalardan ardı ardına borç kapatma kredisi kampanyaları gelmeye başlarken borçlarını tek bir çatı altında toplanıyorlar. Ayrıca birçok vatandaş kullandığı krediye uygun ödeme yöntemleri ile tekrardan ödeme fırsatı elde edebiliyorlar. Bankalardan 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunarken Halk Bankası, Ziraat Bankası 36 ay taksit imkanı sunuyor.

Şekerbank ve Vakıfbank 36 ay vadeli ve ek olarak borç erteleme fırsatı da sunmaktadır. Borcu olan vatandaşların yüzünü güldürecek ve uygun faiz oranlarıyla sunulan bu kredi kampanyaları netlik kazandı. Özellikle hem ülkemizde hem de dünyayı etkisi altına alan ve ekonomik olarak zor günler geçirmesi sebebiyet veren pandemi sürecinde milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren kredi kampanyaları oluşturuldu.

Enflasyon oranının yükselmesi, döviz kurundaki artış, kredi faiz oranlarının yükselmesi, insanların nakit akışı sağlayamaması sonrasında kredi çekmekten insanlar korkuyorken yine de borçlarını kapatmak, ihtiyaçlarını karşılamak için kredi yoluna başvuruyorlar. Ayrıca borç kapatma kredileri kapsamında kişiler borçlarını tek çatı altında toplayan biliyorlar. Bankalardan borç kapatma kredisi kapsamında kampanyalar tek tek duyurulmaya başlandı.

Ziraat Bankası tarafından sunulan borç kapatma kredisi ve özellikleri;

Ziraat Bankası ülkemizin kamu bankalarından birisidir. 36 ay vade imkanı ile 50.000 liraya kadar borç kapatma kredisi sunuyor. Ancak bu kredi de minimum faiz oranın yüzde 1.51 olarak belirtilmektedir. 36 ay vadeli 50 bin liraya kadar sunulan kredi taksit ödemeleri ise aylık olarak 992 Liraya tekabül etmektedir. Taksit seçeneği ise isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Halk Bankası borç kapama transferi faiz oranları ve özellikleri;

Kamu bankalarımız arasında yer alan Halkbank müşterileri için borç kapama transferi imkanı sunmaktadır. Borcunu tek çatı altında toplamak isteyen kişiler için Halk Bankası’nın sunmuş olduğu kredi imkanı da birçok avantaj da bulunmaktadır. Ziraat Bankası’ndan farklı olarak kredi faiz oranı yüzde 1.61 olan Halkbank 50.000 liraya kadar 36 ay vadeli Kredi hizmet sunuyor.

Vakıfbank’tan borç kapama kredisi ve özellikleri;

Vakıfbank müşterilerine borç kapama kredisi kampanyası kapsamında 125 bin liraya kadar hızlı kredi imkanı sunmaktadır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.