Küçük İbo ortaya çıktı! Uzun yıllardır ekranlarda gözükmeyen İbo bakın ne kadar değişmiş…

Küçük İbo ortaya çıktı! Uzun yıllardır ekranlarda gözükmeyen İbo bakın ne kadar değişmiş...

0

Küçük İbo ortaya çıktı! Uzun yıllardır ekranlarda gözükmeyen İbo bakın ne kadar değişmiş…

İmparator lakabıyla anılan İbrahim Tatlıses’in de tahtına çıkacağı düşünülen ve henüz 4 yaşlarındayken ünlenen ve insanların kalbini fetheden Küçük İbo uzun zamandır ekranlarda gözükmüyordu. Özellikle yanık sesi sevimli halleri ile kısa sürede Türkiye’nin en meşhur isimleri arasında yer almaya başladı.

Küçük İbo’nun ne yaptığı ise şimdilerde merak konusu. Bir dönem yayında Hülya Avşar ile birlikte ekranlara çıkan ve özellikle Hülya Avşar’ın kucağında oturan İbo artık 37 yaşında.

Biranda hızla şöhret basamaklarını çıkan Küçük İbo’nun ünü ise çocukluk zamanında başladı. Ayrıca Küçük İbo’nun ünlü çocukluk halinden delikanlılık haline geçtiği süreçte son buldu. Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Küçük İbo şimdilerde sahnede yer alsa da eski şöhreti bulunmuyor.

Alişan ile Sabah sabah programına konuk olarak gelen küçük İbo’ yu görenler tanıyamadılar. Aslında o bir dönemin çocuk yıldızı Küçük İbo’ idi çocukluk zamanında İmparator lakabı ile İbrahim Tatlıses’in yerine geçeceği düşünülen ve henüz küçük yaşı ve yanık sesiyle sevimli halleri ile ülkedeki birçok kişinin gönlünde taht kuran Küçük İbo şimdi ne yapıyor?

Bir dönem Hülya Avşar’ın programında Hülya Avşar’ın kucağına oturması ile ünlenmişti. Şimdilerde ise 37 yaşında o süreçte hızla şöhret basamakları çıkan küçük İbo’nun şimdi ise o eski şöhretli halinden eser kalmadı. Şimdilerde sahnelerde yer alsa da eski şöhreti bulunmuyor. Demet ile Alişan’ın Sabah Sabah programına konuk olan küçük İbo’ yu görenler tanıyamadılar bile.

İşte Küçük İbo’nun son hali…

Küçük İbo kimdir?

Gerçek adı Halil İbrahim Küçük olan ve 1984 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Küçük İbo, İbrahim Tatlıses’in Urfa konseri ile ünlendi. Sonrasında ise İbo Show’a konuk oldu. Küçük İbo adlı bir dizide 4 sezon yer aldı. Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümünden mezun oldu Şöhretler Kebapçısı dizisinde yer aldı.

Dumanlı Yol, Hasret Sona Erdiği Gün, Yüreğim Yanıyor, Sensiz Olmuyor Gülüm, Hancı, Sahne’de gibi 6 tane albümü bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku