Kur Korumalı TL Hesabı Açanlara 1000 TL Hediye! Almayı Unutmayın

0

Kur Korumalı TL Hesabı

Doların yükselmesini engellemek için devlet tarafından kur korumalı TL hesabı  devreye soruldu. Bu kampanya ile birlikte bankalar da birbiriyle yarışa girdiler. İşlemleri kendi bankaları üzerinden yapılmasını isteyen ve bu doğrultuda çalışmalara başlayan bankalar da kampanyalarını duyurmaya başladılar. Bankaların kampanyaları Türk Lirasının korunmasının yanı sıra ayrıca cazip bir takım farklı menfaatleri de barındırmaktadır. Bankalar kampanya hazırlığı içerisinde olduğu ve diğer bankalardan bir adım öne geçmek için çeşitli girişimleri bulunduğu biliniyor.

Yakın zaman içerisinde bu kampanyaların da açıklanması vatandaşlar tarafından bekleniyor. Bu kampanyanın detaylarına geçmeden önce direk olarak alabileceğiniz TEB Bankası tarafından sunulan kampanyanın bilgisini sizlere sunacağız. Yazı sonunda Türk Lirası korumalı hesaplar ile ilgili kampanyaları sizlere belirteceğiz.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan tüm müşterilerine müjde niteliğinde açıklama geldi. TEB yaptığı açıklamada, bankanın dijital kredi kartı başvurusunda bulunan ve onaylanan tüm müşterilerine 1000 TL tutarında hediye vereceğini duyurdu. Dijital kredi kartı kullanan ve kampanyaya katılan tüm müşteriler hediye verilen 1000 TL tutarındaki promosyondan yararlanabilecek.

Kampanyaya göre internet üzerinden yapılan alışverişlerde harcama tutarının yüzde 20’si hediye olarak verilecek. Hediye tutarı aylık 100 TL tutarında olacak ve her bir kullanıcı toplam 1000 TL hediye kazanabilecek. Kampanya 30 Kasım 2021 tarihinde sona erecek. Dijital kredi kartı onaylanan tüm müşteriler bu tarihe kadar internet üzerinden yapılan başvuruda bulunabilecek.

Kampanyaya Başvuru Detayları

TEB Bankası müşterilerine özel olarak düzenlenen kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak için internet üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştirilmesi şarttır. Kampanya dijital kredi kartı ile internet üzerinden yapılan  alışverişlerde geçerli olacak. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin yüzde 20’si ay sonunda ekstreye indirim olarak yansıyacaktır.

Her bir müşteri dijital kredi kartı ve ek kartlar dâhil olmak üzere toplamda 1000 TL hediye kazanabilecek. Kampanya yurtiçi alışverişlerde yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. CEPTE TEB’li olmayan kişiler, mobil uygulamayı indirerek görüntülü konuşma imkânı ile dijital kredi başvurusunda bulunarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Dijital kredi kartı onaylanan müşteriler, alışveriş yaptıkları tutarın yüzde 20’si oranında hediye kazanabilir. Kur Korumalı hesap ile ilgili bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz

Türk Lirası Korumalı Hesap

Kur Korumalı hesap açacağınız hesaplara özel olarak bankalar sizlere kampanyalar düzenliyor. Bankalar kampanyalarını anlık olarak değiştirmekte olduğundan başta kamu bankaları olmak üzere tüm bankalardan konu ile ilgili bilgi almak gerekiyor. Böylece Kur Korumalı TL Hesabı olarak oluşturacağınız hesaplara paranızı yatırabileceğiniz gibi bunun yanı sıra ekstra bir takım gelir de elde etmeniz mümkün. Kampanya kapsamında bankaların Kur Korumalı TL Hesabı  açanlara hesaplara 1000 TL gibi bir ödeme yapacağı da konuşulan konular arasında.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku