Kurtlar Vadisi dizisinin Abdülhey’ İ Kenan Çoban’ın son hali görenleri şoke uğrattı…

Kurtlar Vadisi dizisinin Abdülhey’ i Kenan Çoban'ın son hali görenleri şoke uğrattı...

0 2.804

Kurtlar Vadisi dizisinin Abdülhey’ i Kenan Çoban’ın son hali görenleri şoke uğrattı…

Kurtlar Vadisi’nde uzun yıllar rol alan ve dizide Abdülhey karakteri ile bilinen Kenan Çoban’ ın son hali herkesi hayrete düşürüyor. Ayrıca ATV ekranlarının sevilerek izlenen ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de rol alan Kenan Çoban diziden geçen sezon ayrılmıştır.

Kurtlar Vadisi dizisinde ise Polat Alemdar’ın Memati karakterinden sonra en yakın adamı olan Abdülhey Kurtlar Vadisi dizisinin büyük bir bölümüne damga vurmuştur. Özellikle dizide uzun dağınık saçı, sakalı çok konuşmaması ile dikkatleri çeken Abdülhey dizide en sevilen ve en çok dikkat çeken karakterlerden biriydi. Kurtlar Vadisi dizisinden uzun bir süre sonra da ATV ekranlarında yer alan Eşkıya Dünyaya hükümdara Olmaz dizisinde rol alan Kenan Çoban Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Fahri karakterine hayat vermiştir. İşte akıllarda Abdülhey olarak kalan Kenan Çoban’ın son hali….

 

Kenan Çoban kimdir?

Kenan Çoban 1975 yılında Elazığ’da dünyaya gelmiştir Elazığ Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. 2014 yılında Kurtlar Vadisi dizisine Abdülhey karakteri ile gönülleri feth etmiştir. Dizide ilk olarak Ali Candan’ın ölümü sırasında Mevlüt’ün de yer almış ve limonata dağıtmıştır. 2014 yılında yaklaşık olarak 6 bölüm ekranlara gelen Beyaz Karanfil dizisinde başrol oynamıştır. 2015 ve 2020 yılları arasında ise ATV ekranlarının sevilerek izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Fahri karakterine hayat vermiştir.

Yer aldığı televizyon programları ve filmler ise;
– Kurtlar Vadisi
– Kurtlar Vadisi Terör
– Ayrılık
– Kurtlar Vadisi Pusu
– Burası hafta Sonu
– Halil İbrahim Sofrası
– Beyaz Karanfil

– Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

– Mesut Yar ile Laf Çok

Şimdi ise gönüllerde taht kuran Abdülhey bakın ne hale gelmiş. Kurtlar Vadisi dizisinin sevilen oyuncusu Kenan Çoban’ın dizide sessiz karakteri ve dağınık saç ve sakal hali ile akıllarda kalmıştır. Ayrıca Kurt Vadisi dizisi başrol oyuncusu Polat Alemdar’ ın sağ kolu hali ile dikkat çektiği biliniyor.

İşte Kenan Çoban’ın son hali…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.