Kurtlar Vadisi Kaos’un Kanalı Belli Oldu

0

 

Kurlar Vadisi Kaos dizisi ile ilgili iddialar gündemden hiç eksilmiyor. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin sevenleri merakla yayınlanacağı günü beklenen son gelişmeyi duyan gazeteci Birsen Altuntaş, Star TV kanalının  dizi ile ilgili böyle bir girişiminin olmadığını söyleyerek açıklamalarda bulundu.

Kurtlar Vadisi Kaos

Sosyal Medyada Kurtlar Vadisi Kaos heyecanı bir çılgınlık haline gelmektedir. Herkes dizi ile ilgili bir açıklamalar gündeme geliyor. Ama ne dizinin oyuncusu Necati Şaşmaz nede dizinin yapımcılarından böyle bir açıklama gündeme gelmemekle beraber sessizliklerini korumaktadırlar.

Kurtlar Vadisi Kaos

Gazeteci Birsen Altuntaş, TV100’de kanalında kaleme almış olduğu yazısında ilginç bir detayı sosyal medya dan takipçileri ile paylaştı.  Gazeteci Altuntaş, Kurtlar Vadisi dizisinin Star TV ile bir görüşmede bulunduğunu ve diziyle alakalı   olumsuz yanıt aldığını söyledi.

Gazeteci Birsen Altuntaş, “Yazılarında diziyle alakalı sık sık sosyal medyada hesabında Kurtlar Vadisi dizisi  hakkında çıkan ve sürekliliği olmayan  iddialara bir yenisini daha eklendi. Geçen sene şubat ayında  Show TV kanalında  ekrana geleceği öne atılan dizinin şimdilerde de Star TV kanalı tarafından satın aldığı söylentisi ortaya çıktı. Ancak bu konu ile ilgili  iddianın da asılsız olduğu ortaya çıktı. Star TV’nin Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin  yapım şirketi Pana Film’le hiçbir görüşme yapmadığı gibi büyük hayran kitlesinin merakla beklediği diziyi  yeniden çekmek gibi bir niyeti de yok” ifadelerinde bulundu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku