Kurtlar Vadisi Küçük Pusat’ ın Son Hali Görenleri Şoke Etti

2003 yılında yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisi ile ekranlarda yer alan küçük oyuncun yıllar içindeki değişimi şaşırttı.

0 554

2003 yılında yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisi ile ekranlarda yer alan küçük oyuncun yıllar içindeki değişimi şaşırttı. Dizinin çocuk oyuncusu olan Sertan Karaağaç Hatırlatmada bulunacak olursak küçük oyuncu yayınlandığı dönemde Kurtlar Vadisi dizisinde yer alan Süleyman Çakır karakterinin (Oktay Kaynarca) oğlunu canlandırmaktaydı. Son hali ile görenleri şaşkına çeviren küçük oyuncu şimdilerde 24 yaşında. Bildiğimiz üzere dizi yayınlandığı zamandan itibaren kendinden sıkça söz ettiren sahnelere yer vermekte idi. Ayrıca yayınlandığı günler rekor reyting yapan dizi milyonların severek takip ettiği projelerden bir tanesi idi.

Sertan Karaağaç gündemden uzak bir hayat sürüyor

Ekranlardan ve magazin yaşantısından uzak bir hayat süren Sertan Karaağaç doğa ile iç içe bir yaşam sürmekte. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu yaşantısına dair kesitleri sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmakta.

Kurtlar Vadisi dizisini hatırlayalım

Tür olarak aksiyon, dram ve politik türde bir yapım olan dizi projesi 2003 yılında yayınlanmaya başlamıştır. 15 Ocak da yayınlanan Türk dizisi Show TV ekranlarında ilk olarak yayınlanmıştı. Bir mafya dizisi olarak bilinen dizi sloganı ve konularıyla izleyicileri ekranlara kilitliyordu. Toplam 97 bölümden oluşan dizi 4 sezonluk bir dizi idi. İlk 3 sezonu Show TV kanalında yayınlanan dizi sonrasında 4 milyon dolara Kanal D ekranlarında gösterime girmişti. Son bölümü 2005 yılında yayınlanan dizi 97. Bölümüyle final yapmıştır.

Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi

Başrol oyuncularının Oktay Kaynarca, Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Gökhan Kırdar, Selçuk Yöntem gibi sanatçılar yer almaktaydı. Usta oyuncuların bulunduğu dizi bir hayli izlenme potansiyeline sahiptir. Açılış müziği kendine has jenerik müziği olan dizi sonraki devamında yayınlanan devam projeleri ile ekranlara Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu olarak ekranlara gelmiştir. 2007 ve 2016 yılları arasında iki dizinin devamı yayınlanmıştır. Yönetmenliğini Osman Sınav, Mustafa Şevki Doğan ve Serdar Akar’ ın yaptığı dizinin her serisi ayrı bir izlenme kitlesine sahipti. Konusu aksiyon, istihbarat, dram ve politik olan dizinin senaristi ise Ahmet Yurdakul, Raci Şaşmaz, Mehmet Turgut ve Bahadır Özdener’ dir.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Yasak Elma’da Reytingler Yerlerde Şahika’ nın Ahı Tuttu adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.