Kurtlar Vadisi Yeniden Başlıyor! Sadece Abdülhey Eksik!

Kurtlar Vadisi Yeniden Başlıyor! Sadece Abdülhey Eksik!

0

Kurtlar Vadisi Yeniden Başlıyor! Sadece Abdülhey Eksik!

Yıllar önce televizyonlarda yayınlanan ve büyük ses getiren günümüzde hala konuşulmaya devam eden Kurtlar Vadisi’nin Kurtlar Vadisi Kaos ismi ile tekrardan çekileceği ve izleyicilerin karşısına geleceği iddiası gündeme bomba gibi düştü ve herkes tarafından konuşulmaya başlandı. Kurtlar Vadisi dizisi tekrar mı başlıyor? Kurtlar Vadisi oyuncuları kimler olacak? yeni bölümler hangi tarihte ekrana gelmeye başlayacak?

Kurtlar Vadisi seyircisi ile tekrar mı buluşuyor

Yıllar önce televizyonlarda yayınlanan ve büyük ses getiren günümüzde hala konuşulmaya devam eden Kurtlar Vadisi’nin Kurtlar Vadisi Kaos ismi ile tekrardan çekileceği ve izleyicilerin karşısına geleceği iddiası gündeme bomba gibi düştü ve herkes tarafından konuşulmaya başlandı.

Unutulmayan efsane dizi Kurtlar Vadisi’nde savcı Leyla karakterine hayat veren sanatçı Çiğdem Batur ve Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos dizi çekimlerinde yer alacağı iddialarına “böyle bir teklif maalesef” yok şeklinde yalanladı. Fakat buna rağmen dizinin uzun süredir hayranlarının yapmış olduğu paylaşımları ile beraber iddiaların ardı arkası kesilmemeye başladı.

Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak

Yalanmış olan meşhur dizinin seneler sonra Gündem olması nedeniyle bir yazı paylaşan Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu şu ifadelere yer verdi; yazılan Haberlere bakılacak olursa Kurtlar Vadisi Kaos isimli dizi şimdiye kadar ekranlarda çoktan yerini almış olmalıydı fakat değil.

Dizi için birçok kanalın adı geçti ve sonunda dizi fanları tarafından Show TV’de karar kılındı. Fakat bunun sonucunda Show TV kanal yönetimi ise bu habere doğrulamadı. Kurtlar Vadisi sanal ortamda da çok tıklama aldığı için sosyal medyada da çok beğenildiğini de nötr mü bilmiyorum bu haberlerin maalesef ki ardı arkası kesilmedi şeklinde açıklamalar geldi.

Bunun sonucunda ise Kurtlar Vadisi Kaos adlı dizi çekimlerinin olmayacağı resmen açıklanmış oldu. Uzun süredir Kurtlar Vadisi hayranı olan kitle için ise bu haber son derece üzücü bir haber oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku