Kuruluş Osman Çok Konuşulan Bölümüyle Reytingin Zirvesinde

0 123

Çarşamba akşamlarının merakla ve büyük bir heyecanla izlenen dizisi Kuruluş Osman bu haftaki bölümünde izleyiciyi yine ekrana kilitlemeyi başardı. Bu hafta yayınlanan bölümde ihanet edenler cezasını bulurken uç beylerinin birlik için toplantıya çağırıldığı esnada kurulan tuzak ile hepsi öldürüldü.

Osman, bala hatunu zehirleyen kişiyi ararken Targun hatunun yaptığını Osman Bey’e itiraf etmesi ise bölümde dikkat çeken bir başka detay. Zehirleyen kişinin Targun Hatun olması izleyicilerde büyük merak uyandırdı.

Bamsı’nın yaralanmasıyla iş farklı boyutlara ulaşırken bunu yapan kişinin Papa’nın ajanları olması ve emanetlere ve bilgilere ulaşmak için böyle bir hamlenin yapılması da dikkat çeken bir diğer konu. Diğer bölümler gibi bu bölümü de soluksuz bir şekilde izlenerek reytingin zirvesine yerleşmeyi başaran Kuruluş Osman gelecek haftaki bölümünde neler olacağını herkes merakla bekliyor.

Osman Bey’in Hedefi Ne Olacak? 

Kuruluş Osman

Kağanların ellerindeki emanetlerini teslim ettikleri Osman Bey’in hedefinin ne olacağı konusu herkes tarafından şimdiden merak konusu oldu. Bala Hatun’ un zehirlenmesinden sorumlu olan Targun Hatun neyi planlıyor olabilir? Papa’nın ajanları emanetleri ele geçirme isteklerine ulaşabilecek mi? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabı gelecek hafta yayınlanacak olan bölümde ortaya çıkacak.

Çarşamba günlerinin büyük bir kitle tarafından izlenen dizisi Kuruluş Osman da gerçekleşen olaylar bir bütün olarak izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Reytinglerde her hafta yerini korumayı başaran dizinin oyuncu kadrosu ise başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

Tek amacı Osmanlı Devletini kurmak, haklının yanında olarak haksızlara karşı onları korumak ve adaleti savunmak olan Osman’ı gelecek bölümlerde ne gibi olayların beklediği ise izleyiciler tarafından sürekli aranan konular arasında yer alıyor.

Kuruluş Osman Son Bölüm Reyting Sonuçları 

Total’de ilk 10 program arasında birinciliği her zaman olduğu gibi kimseye kaptırmayan Kuruluş Osman AB ‘de de birinci olmayı başardı. Gelecek hafta yayınlanması beklenen bölüm izleyiciler tarafından şimdiden merak ediliyor.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman’ ın yayınlanacak bölümü tekrar reytinglerde ilk sıraya yerleşerek yerini koruyacak mı? Bu soruların cevabı için herkes çarşamba gününü bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.