Kuruluş Osman kadrosuna yeni bir transfer!

0

 

ATV ekranlarına gelen Kuruluş Osman Dizisinde hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı. Ekranlara gelen yeni fragmanda “ Kara Şaman Togay” karakterinin dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu görüldü. Peki Kara Şaman Togay’a kim hayat verecek? İşte bütün ayrıntılar….

TRT1 ekranlarına gelen Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra, dizinin devamı ATV ekranlarında Kuruluş Osman olarak devam ediyor ve reyting rekorlarım kırmayı da ihmal etmiyor. Çarşamba akşamları reyting zirvelerini kimseye bırakmayan ve dev oyuncu kadrosuna yer veren Kuruluş Osman dizisi transferlere doymuyor.

kuruluş osman

Yeni bir isim oyuncu kadrosunda yerini aldı

ATV ekranlarının vaz geçilmez dizilerinden birisi olan Kuruluş Osman dizisine çok ünlü bir isim dahil oldu.  Ünlü oyuncu Moğolların efsanesi olan komutan “ Kara Şaman Togay” a hayat verecek. Gelin şimdi 48.bölümde neler olacak ona bakalım.

Büyük mücadelede yeni cephe

48.bölümde Moğollar geri dönüyor uç bölgesine yeni bir cephe açılıyor.  Bunu üzerine Osman Bey harekete geçiyor.

Nikola’nın Konstantinopolis’e çağırıldığının bilgisini alan Osman Bey, Bizans güçlerine baskın yapmak için harekete geçer. Harekete geçen Osman Bey “ Gayrı durmak bize haramdır. Kefere başını nerede gösterirse orada ezeceğiz” ifadelerini kullanarak Kayı beylerini otağından toplar ve görev dağılımı yapar. Osman Bey’in komutasında olan Kayı birlikleri Bizans Ordusu ile Ermeni Beli bölgesinde karşı karşıya gelirler.

Osman Bey, Nikola ve Flast tarafından bir tuzağa düşürülür ve ölüm kalım savaşının ortasında kalırlar. Tuzağa düşen Kayı Alplerinden Bayhoca’nın yaralanması ile sarsıldılar fakat Bizans kuvvetlerine karşı hayatta kalma mücadelesine devam ettiler. Flatyos’un attığı okla yaranan Savcı Bey oğlunu savaş meydanından çıkarmaya gayret ederken, Osman Bey çemberi açabilmek için beklenmedik bir hamle yapar.

Papa’nın ajanı olan Süleyman ve Melik ile hainlik bir adım öteye taşırlarken, Nikola da boş durmadı. Melik ve Süleyman’ın oyunlarıyla uç bölgesine gelen Moğol komutanı Kara Şaman Togay, obada buluna hainler ve Bizans’la mücadele veren Osman Bey’in yeni bir cephe açmasına sebep olurlar.

Diziye yeni gelen Kara Şaman Togay’a kim hayat verecek? Şimdi sırada bu sorunun yanıtını verelim.

Dizinin yeni bölümünün tanıtımında sisten pustan ortalıkta hiç bir şey görünmüyordu. Fakat o görüntülere biraz daha dikkatli bakarak Teoman Kumbaracıbaşı’nı gördük.

Çarşamba akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde Kara Şaman Togay’ı kimin canlandıracağı da belli olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku