2021 Kuveyt Türk Altın Müjdesi! Herkese Verilecek Altın Kampanyası Başlıyor!

0 56

Bilindiği üzere Kuveyt Türk, klasik yatırım anlayışından tamamen uzak bir banka olarak faaliyet göstermektedir. Siz de klasik bankacılık yatırımlarından uzak durarak para yerine altın kazanabilirsiniz. Nasıl mı, işte Kuveyt Türk Altın Müjdesi hakkındaki detaylar!

Klasik bankacılık anlayışından tamamen uzak olan banka, vatandaşları sevindirecek müjdeli haberi duyurdu. Düzenlediği kampanya birçok kişiyi şaşırtıyor ve herkesi merak ettiriyor. Banka, Sağlam Nakit Kart sahibi olan tüm vatandaşlara altın puan kazandırıyor. Toplanan altın puanlar da belli bir zaman sonra gerçek altına çevriliyor.

Kuveyt Türk Altın Müjdesinde Sağlam Nakit Kart Nedir?

Sağlam Nakit Kart, vadesiz olan hesabınızda tanımlanan bakiye yetersiz olduğunda kullanabileceğiniz bir nevi ek karttır. Bu durumda vadesiz hesaplarınızdaki bakiyeniz yetersiz kalırsa Sabit Nakit Kart özelliği sayesinde alışveriş yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken de aynı zamanda altın puan kazanabilirsiniz.

Altın Puanlar Nasıl Altına Dönüştürülür?

Banka  tarafından sunulan altın puanları zamanı gelince normal altına çevirebilirsiniz. Bu kampanya doğrultusunda Sabit Nakit Kart aracılığı ile yapacağınız her bir alışverişte %25 oranında altın puan kazanacaksınız. Altın puanlar ile 10 TL tutarına eriştiğinizde bir sonraki ay hesabınızda puanınız kadar altın oluyor.

Sağlam Nakit Kart kullanımı da son derece basittir. Kart nitelikleri şöyle gösterilebilir;

  • Sağlam Nakit Kart, Kuveyt Türk bankaları olmak üzere tüm banka ATM cihazlarında kullanılabilir.
  • Pos cihazları ile alışveriş yapılabilir.
  • İnternet sitelerinden alışveriş yapılabilir.
  • Tüm alışverişlerinizde altın puan kazanabilirsiniz.

Siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Kuveyt Türk şubelerine başvuru yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.