Lady Gaga Tecavüze Uğradı!

0

Daha önce 19 yaşında olduğum dönemde tecavüze maruz kaldığını söyleyen Lady Gaga olay yaratan bir itiraf daha geldi.

lady gaga

Lady Gaga, Prens Harry ve Oprah Winfrey’ in beraber hazırladığı Göremediğini Ben isimli (THE ME YOU CAN’ T SEE) programın ilk konuğu olan Layd Gaga,19 yaşındayken uğramış olduğu tecavüz sonrası yaşamış olduğu kötü günleri anlattı.

Layd Gaga,  aynı kişi tarafından aylarca istismara maruz kaldığını söylemiş “ Sürekli olarak koştuğunu ve rahatsız olduğum için hamile halimle  beni ailemin yaşadığı evin yoluna bıraktı” ifadelerine yer verdi.

Lady Gaga

Sektörü içinde olduğum zamanlar da daha 19 yaşında olduğunu söyleyen Layd Gaga, bir yapımcı tarafından bana kıyafetlerini çıkar denildi. Söylediği şeye hayır dedim ve gittim. Onlar da bana tüm müzik kayıtlarımı yakılacağını söylediler ve durmadılar. Daha sonra sormayı bırakmadı bende dondum kaldım. Gerisini hatırlamıyorum” diyerek ifadelerini kullandı.

Lady Gaga İfşa

Layd Gaga sözlerine şöyle devam etti: “ Ben kendi vücudumu hissedemiyordum. Öncesinde tam anlamı ile acı hissettim ama sonradan uyuştum. Daha sonra dan haftalarca hasta oldum. Daha sonra dan anladım ki yaşadığım acı, o kişinin beni kustuğumu ve hasta olduğum dan dolayı hamile bir şekilde ailemin yaşadığı evin yoluna bir köşede bıraktığını hala acıyla aynı. O stüdyonun içinde ben aylarca kilitli bırakıp, her seçimde  tecavüze uğramıştım.” İfadelerini kullandı.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku