Lütfü Elvan Veda Mesajı Ortaya Çıktı! Dikkat Çeken Erdoğan Detayı!

0

Lütfü Elvan veda mesajı

Lütfü Elvan veda mesajı ortaya çıktı Lütfü Elvan veda mesajı içerisinde bulunan Erdoğan detayı dikkatlerden kaçmadı.

Geride bıraktığımız günlerde görevini bırakıp, Nureddin Nebati’ye devir işlemi gerçekleştiren  eski Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın veda mesajı basın tarafından ortaya çıktı. Lütfü Elvan’ın söz konusu veda mesajının içeriğinde, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan yer vermemesi büyük ölçüde dikkat çekti.

Lütfü Elvan Veda Mesajı

İÇERİK

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın veda mesajı, bakanlık görevini yürüttüğü süre zarfında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arasındaki ikili ilişkinin fazlasıyla gerildiğine yönelik izlenimleri doğruladı.

“Yazık Oldu…”

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın veda mesajını resmi sosyal medya hesabından paylaşan Avrasya Araştırma Şirketi’nin kurucusu Kemal Özkiraz, “Eski Bakan Lütfi Elvan, Veda mesajında Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etmemiş. Naci Ağbal’ın özel karar üzerine görevden alındığı zaman istifa etseydi Türkiye’de saygın birisi olacaktı. Şimdiyse doları 8 seviyelerinden 14 seviyelerine çıkaran başarısız bir bakan oldu. Yazık etti. Hem kendine hem de geçmişine” paylaşıma bu yorumu ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku