Mahsun Kırmızıgül ve Kızından Üzücü Haber

Mahsun Kırmızıgül ve Kızından Üzücü Haber

0 67

Mahsun Kırmızıgül ve Kızından Üzücü Haber

Uzun süredir Amerika’da yaşayan besteci Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin’den üzücü haber geldi. Koronavirüs’e yakalandığını ve Amerika Birleşik Devletleri seyahati öncesi öğrenen Kırmızıgül ve kızı birlikte karantinaya alındı.

Besteci Mahsun Kırmızıgül eşi Ece Binay ile beraber kızları Lavin’i Amerika Birleşik devletleri’nde okula yazdırmak için seyahate hazırlanıyordu.

Mahsun Kırmızıgül ve Kızından Üzücü Haber

Amerika Birleşik Devletleri Seyahati öncesi yapılan testte Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin’in koronavirüse (COVİD-19) yakalandığı öğrenildi.

Besteci ve şarkı yazarı Mahsun Kırmızıgül’ün eşinin ise yapılan test sonucunda negatif olduğu ortaya çıktı. Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül kızı ile birlikte 14 gün karantina da kaldıktan sonra Amerika’ya gidebilecek. Mahsun Kırmızıgül’ün kızı minik Lavin okula diğer öğrencilerden 15 gün geç başlayacak.

Mahsun Kırmızıgül Kimdir ? Nerede Doğmuştur ?

Abdullah Bazencir ya da sahne adıyla bilinen Mahsun Kırmızıgül, 26 Mart 1969 tarihinde Diyarbakır’da doğmuştur. Zaza kökenli olan oyuncu, yönetmen, senarist ve de eski Arabesk ve pop şarkıcısı, aynı zamanda besteci.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.