Manken Aysun Kayacı’nın son halini görenler hayrete düşüyor!

Manken Aysun Kayacı'nın son halini görenler hayrete düşüyor!

0 168

Manken Aysun Kayacı’nın son halini görenler hayrete düşüyor!

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen manken Aysun Kayacı şimdi ne yaptığı akıllarda soru işareti…

Uzun zamandır ekranlarda gözükmeyen Aysun Kayacı’ yı sevenleri merak ediyorlar. Londra’ya yerleşen Aysun Kayacı’ dan haber yok. Özellikle Twitter’da çok aktif olarak yer alan ve çok takip edilen kişiler arasında yer alıyor. Uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürmesi birçok seven tarafından merak edilmesine sebep oldu.

Hem manken, hem oyunculuk, hem de sunuculuk yapan Aysun Kayacı 2012 yılından beri ortalarda gözükmüyor. 2012 yılında Efe Kapancı ile evlenmişlerdi ve İngiltere’nin başkenti Londra’ya yerleşmişti. Aysun Kayacı’nın eşi ile birlikte şimdi Dubai’de yaşadığı biliniyor. Aysun Kayacı’nın bir program sırasında yapmış olduğu yorum çok tartışılmıştı.

Uzun süre gerek magazin gündeminden gerekse ülke gündeminden hiç düşmeyen yorumu karşısında birçok destek alırken eleştirilerine odağı haline geldi. Aysun Kayacı’ nın ülkeyi terk etmesine sebep olan yorumu! “Ben vergimi ödüyorum. Vergisini vermeyen kişilerle nasıl aynı sayılabilirim. Dağdaki çobanın oyuyla benim oyum bir mi? Vergisini vermeyenle benim oyum neden eşit” diye sormuştu.

Bu tepkilerden sonra ülkeyi terk etmek zorunda kalan Aysun Kayacı Twitter da sık sık gündeme geliyor. Herhangi bir sosyal medya hesabı da bulunmayan Aysun Kayacı’nın gözlerden uzak yaşantısı oldukça merakları topluyor.

Aysun Kayacı’nın 2000’li yıllarda mankenliğe başladı. Kısa sürede adından söz ettirdi ye ve eski futbolcu Emre Aşık ile bir müddet aşk yaşadığı da bilinmektedir. Herkes ikilinin eğlenmesini beklerken onlar ayrılmışlardı. Aysun Kayacı mankenlerin yanı sıra oyunculuk da yaptı.

Ünlü mankenin son hali

 

Zehirli Çiçek, Çat Kapı, Doktorlar, Sessiz Gemiler adlı dizilerde rol aldı. Ayrıca reklam filmlerinde de yer aldı. Bir TV yarışmasında da sunuculuk yaptı. Türkiye’ye dönmeyi düşünmeyen ve şuan 41 yaşında olan Aysun Kayacı’nın Efe Kapancı ile birlikte Dubai’de yaşıyorlar. Eşi ile Dubai ile Londra arasında mekik dokudukları bilinmektedir. Twitter’da en çok konuşulan ve merak edilen Aysun Kayacı’nın ülkeye gelip gelmeyeceğidir. Ülkeye dönmeyi düşünmediğini belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.