Mansur Yavaş Kardeşinin Şok Eden Ölüm Sebebi!

0

Mansur Yavaş’ın kardeşi vefat etti. Bir buçuk yıldır kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız olan kardeşinin cenazesine  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener katılım sağladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın kardeşi yaklaşık 15  aydır bir hastanede kanser için tedavi görüyordu. Mansur Yavaş’ın kardeşi Sabri Yavaş bu sabah dünyaya gözlerini yumdu. Mansur Yavaş’ın kardeşi Sabri Yavaş’ ın cenazesi tedavi  olduğu hastane morgundan alınarak memleketi olan Beypazarı’na götürüldü. Başkan Mansur Yavaş taziyeleri kabul etti. Sabri Yavaş’ ın cenazesinde CHP Genel Başkanı,  İyi Parti Genel Başkanı, Ankara Valisi Vasip Şahin, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, milletvekilleri, belediye, başkanları ve çok sayıda kişi katıldı. Ayrıca Kılıçdaroğlu ve Akşener de Mansur Yavaş’a başsağlığı dileğinde bulundular. Sabri Yavaş ikindi vakti kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa defnedildi.

Başkan Erdoğan Aradı

Mansur Yavaş

Taziyeleri kabul eden Mansur Yavaş’a Başkan Erdoğan’dan da başsağlığı telefonu geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile telefon görüşmesi yaparak, kardeşi Sabri Yavaş’ in vefatından dolayı taziyelerini iletti.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mansur Yavaş ile konuşmasında şunları söyledi…

Mansur Yavaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile telefonda görüşerek kardeşi Sabri Yavaş için başsağlığında bulundu.  Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşme sırasında Mansur Yavaş’ın vefat eden kardeşi Sabri Yavaş için Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı resmi Twitter hesabı üzerinden de başsağlığı dileklerini ilettiler.

Cenaze törenine bir çok siyasetçi ve iş adamı katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Milletvekilleri, Vali Vasip Şahin ve çok sayıda siyasetçi katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku