MasterChef 12 Eylül Elenen İsim Belli Oldu

Eleme turunda olan MasterChef’ de bu haftaki elenen yarışmacı belli oldu. 12 Eylül Pazar akşamı ekranlarımıza konuk olan yarışma programında heyecan dolu dakikalar yaşandı.

0

Eleme turunda olan MasterChef’ de bu haftaki elenen yarışmacı belli oldu. 12 Eylül Pazar akşamı ekranlarımıza konuk olan yarışma programında heyecan dolu dakikalar yaşandı. Eleme heyecanı ile tezgahlarının başında olan yarışmacılar talep edilen yemekleri en iyi şekilde yapabilmek için birbirleri ile yarıştılar. Ünlü şefler hazırlanan sunumlar sonrası elenen ismi açıkladı.

2021 MasterChef Türkiye programının jüri koltuğunda Danillo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya bulunmakta. Son bölümde elenen yarışmacı kimin olduğu merak konusuydu. Heyecan verici dakikaların oluştuğu yemek yarışma programının büyük bir izleyici kitlesi bulunmakta. Her gün yayınlanmasına rağmen takipçi kitlesi her gün programı takip etmektedir.

MasterChef 12 Eylül eleme adayları kimler?

Mavi takım bu haftaki tüm yarışmaları kazanarak haftanın dokunulmazlık hakkını kazanan taraf oldu. Karşı taraf olan kırmızı takım ise oyunları kaybetti. Eleme postasında giren oyuncular İbrahim, Azize, Mert, Hamza, Dilara, Safanur olmuştur.

İlk turda şeflerin talep ettiği yemeklerde siyez bulguru bulunmakta. Yani yarışmacılarından çerisinde siyez bulguru olan bir yemek yapılması istenmekte. Şefler yarışmacıların yaptığı yemeklerin tadına baktı ve eleme için isimleri belirledi. Tüm yarışmacılar yemekleri verilen zamanlamada tamamladı. Adaylar içerisindeki 3 isim elenme adayı olmaktan son anda kurtulurken Mert, Hamza ve İbrahim ikinci tura kalmıştır. İkinci turda yarışmada kalabilmek için tekrar yarışmacılar mücadeleye devam etti.

MasterChef Eleme
MasterChef Eleme

Yarışmaya veda eden isim İbrahim oldu!

İkinci turda yapılacak olan yemek talebi ise bebek kalamardı. Yapılan bebek kalamar sunumu sonrasında ikinci tura kalan yarışmacılardan kimin yarışmaya veda edeceği açıklanacaktı. Verilen süre zarfında yemekler tamamlandı. Yapılan tabak sunumu ile en çok beğenilen tabak Mert’ in hazırladığı tabak olmuştur. Ünlü şefler tabakları değerlendirdi. mert’ in tabağının beğenilmesi sonrası İbrahim ve Hamza’ nın tabağından oylama ile ikisinden birini seçmeleri gerekiyordu. Tadım sonrası jürilerin oylarıyla yarışmaya veda eden isim İbrahim oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2021 yarışması haftanın 5 günü saat 20:00′ da izleyici ile buluşmakta.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz MasterChef Kurgumu? AB’ De İlk 10’A Girmişti adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku