Masterchef 2020 Ölüm Haberi İle Sarsıldı..!

0

Masterchef 2020 birçok hatıra ile sona eriyor. Yarışmanın oldukça güzel zamanlarının olması ile birlikte hepimizde güzel bir hatıra bırakan bir sezon olmasıyla birlikte hatıralardaki yerini alacak. Her şeyin müthiş gittiği bir zaman içerisinde öyle bir haber geldi ki neredeyse yarışmanın tüm heyecanını ve keyfini ortadan kaldırdı.

Yarışmanın en beğenilen isimlerinden birisi olan Eray son bölümde elendi. Bu güne kadar yapmış olduğu tabaklar arasında en zayıfını yapan ve bu sebeple favori gösterildiği yarışma programından elenen başarılı yarışmacı yarışmanın sonrasında sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşım ile birlikte herkesi üzdü.

Masterchef 2020 Eray Elendi

Masterchef 2020

Finale çok yakın bir yerden elenen ve oldukça sevenlerini de üzen Eray sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklama ile herkesi bir kere daha üzdü. Yaşamında oldukça büyük bir yeri bulunan çok sevdiği dedesinin vefat ettiğini duyurdu. Yapılan açıklamayla birlikte Eray göz yaşlarını tutamadı ve iki hüznü bir arada yaşayarak oldukça zor bir dönem geçirdi.

Masterchef 2020 de ölüm şoku; yarışma içerisinde birçok kişinin yarışmayı çok rahat bir şekilde kazanacağına inandığı Eray beklenmedik bir şekilde elendi. Elenirken de ciddi anlamda başarısız bir tabak hazırlayan yarışmacı yarışma boyuncu çok fazla şey öğrendiğini ve arkadaşlarıyla tanışmaktan memnun olduğunu söyledi. Diğer yarışmacılarda olduğu gibi kendisi Masterchef 2020 içerisinde profesyonellik seviyesi yüksek olmadığını belirten Eray, bu noktaya kadar gelmesinin de büyük bir başarı olduğunu belirtti.

Sosyal Medyadan da Ayrıca Açıklama Yaptı

Masterchef 2020 den Elenmesinin arkasından sosyal medyadan da açıklayıcı bir paylaşım yapan Eray yarışma ve vefat eden dedesi ile ilgili bir takım açıklamalarda bulundu. Yarışmanın ilk gününden bu güne kadar kendisinden desteklerini esirgemeyen başta ailesi, arkadaşları ve tüm destekçilerine teşekkür eden Eray ayrıca daha uzun bir açıklama yapmayı normalde arzu ettiğini fakat dedesini kaybetmesinin akabinde bu açıklamayı istese de yapamadığını dile getirdi.

Ayrıca Masterchef Eray yapmış olduğu açıklama da normal hayat da çok fazla arkadaşının bulunmadığını İstanbul’a kendisine ait olan bir çanta ile gelerek büyük hayaller kurduğunu söylemişti. Yapmış olduğu duygusal açıklamalar sonucunda göz yaşlarını tutamayan yarışmacı ekranları başında bulunmakta olan birçok kişiyi de derinden yaralamıştı.

Ayrıca Eray yarışmada bulunan şefleri birer abi olarak gördüğünü ve söyledikleri ve yaptıkları eleştirileri kulağına küpe yaparak hayatına devam edeceğini de belirtti.  Konuşmasının arkasından Eray Şeflere ve arkadaşlarına sarılarak veda etti.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku