MasterChef Eleme Adayları Belirlendi

Son dokunulmazlık oyununun gerçekleştiği MasterChef yarışmasında mavi ve kırmızı takım arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı.

0 19

Son dokunulmazlık oyununun gerçekleştiği MasterChef yarışmasında mavi ve kırmızı takım arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Bu programda yarışmacılar kendilerine verilen bir sürahi su ile menülerindeki yemeği yaptılar. Ayrıca yemek tadımlarını ise eski MasterChef yarışmacılarına tattırdılar. Tadımlar sonrasında menüde yer alan yemeklere göre en iyi yemeği çıkaran takım dokunulmazlığa hak kazandı. Yarışmanın seyircilerinin merakı bu haftanın 5. Ve 6. Eleme adayları kimdi oldu.

MasterChef yeni bölümü Ömerli barajında çekildi

Programda birde farkındalık yaratmak için öne çıkarılan detay yarışmanın Ömerli Barajı’ nda çekilmesi oldu. Suyun önemine dair düzenlenen yarışmada geleceğimiz için su kıtlığına dair önlemler alınması gerektiği vurgulandı. Yapılması ön görülen menü için tek bir sürahi su verilmesinin de bu yönde dikkat çekmek amaçlı verildiği belirtiliyor.

Kırmızı takım kazandı

Haftanın son bölümünde ekranlara gelen MasterChef dokunulmazlık oyunu için bu haftanın elenen yarışmacıları kimler oldu. İki takım arasında gerçekleşen kıyasıya mücadelede menünün beğenileni un helvası oldu. Kazanan kırmızı takım olurken un helvası beğenilen yarışmacı Tunahan oldu. Skor olarak 32-22’ lik skorla oyunu kazanan yarışmacı. Büyük bir mücadele yaşanan yarışmada mavi takım bireysel dokunulmazlık için çaba sarf etti.

MasterChef
MasterChef

Tunahan’ ın ismi verildi

Kaybedilen ilk dokunulmazlığın ardından bireysel olarak dokunulmazlık elde edecek olan ilk oyuncu yarışmacı Hasan oldu. Hasan ise eleme adayı olarak ilk Burcu’ nun adını verdi. Takım içinde yapılan oylama sonucunda Mustafa ikinci eleme adayı oldu. Dokunulmazlık oylaması ardından mücadele amaçlı bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı kırmızı takımda yer alan Emre oldu. Emre ise potada Tunahan’ ın ismini verdi.

4. eleme adayı seçiminde en çok oylama alan isim Hasan olmuştu. Yemek hususunda domates ile yemek yapmaları talep edildi. Eleme için seçim yapacak olan kişi Mert iken Mert’ in eleme yapacağı kişi ise Ateş oldu. Ateş’ in adının verilmesinin ardından yapılan oylama sonucunda en çok adı geçen ikinci yarışmacı Azize oldu.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Gülben Ergen ”Burası Er Meydanı” Açıklaması adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.