MasterChef Eray Sürpriz İsimle evleniyor!

MasterChef Eray Sürpriz İsimle evleniyor!

0

MasterChef Eray Sürpriz İsimle evleniyor!

Masterchef Eray evleniyor. Masterchef Eray yarışmacılarından olan Eray Aksungur’ dan beklenmedik bir gelişme. Master Şef Eray’ın sevgilisi kim? Master Şef’in 2020 yılı yarışmacılarından olan Eray Aksungur’ da sürpriz bir organizasyon ile sevgilisi İlayda Misem Koyuncu’ ya büyük bir evlilik teklif etti.

Masterchef Eray’ın sevgilisi kimdir? Eray’ın yapmış olduğu evlilik teklifinden sonra gözler düğünün ne zaman olacağına çevrildi. MasterChef Eray yapmış olduğu güzel bir organizasyonla sevgilisine evlilik teklifi etti. 2020 sezonu içerisinde en çok dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Eray
Aksungur güzel bir organizasyon ile sevgilisine evlenme teklifi etti.

Evlilik teklifi sırasında oldukça heyecanlı olduğu da gözlerden kaçmadı. Eray Aksungur’un yapmış olduğu bu evlilik teklifi ile tekrardan gündeme geldi. Masterchef Eray’ın 2020 sezonundaki hareketliliği ve renkli kişiliğiyle ayrıca mutfak başarısıyla adından çok sık söz ediliyordu. Eray Aksungur evlilik teklifinden sonra tekrardan sevenlerinin radarına düştü.

Peki Master Şef Eray kimdir? Sevgilisi kimdir?

Eray Aksungur kimdir?

Eray Aksungur Bolu’ ludur ve 23 yaşındadır. Megan Meslek Yüksek Okulu aşçılık bölümü mezunudur.

Bolu ve İstanbul’da çeşitli otellerde aşçılık yapmıştır. ilk olarak Show TV ekranlarında Danilo Zanna’ nın jüri olduğu Lezzet Akademisi yarışmasına katılmıştır. Ayrıca daha bilmediğimiz onlarca yarışma programında da adını duyurmuştur. Yarışma sırasında büyük gelişme gösteren Eray Aksungur sonlara kadar ilerlesede yarışmadan elenmiştir. Yarışmadan elendikten sonra farklı sektörlere yönelmiştir.

Öncelikle kendi çikolata firmasını kurmuştur. Oldukça renkli ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. Eray Aksungur masterchef Türkiye 2020 yarışmasında hem izleyiciyi hem de jürileri çok eğlendirmiştir. Bu eğlenceli yanının haricinde en sert tartışmalarda da yer almıştır.

Yarışmadan sonra ise izleyicilerin sevgisini ve popülerliğini kaybetmemiştir. Özellikle sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya devam etmesi sonrasında gerek yemek videoları gerekse farklı videolarla her daim takipçilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Geçtiğimiz gün sürpriz bir evlenme teklifi ile sevgilisine evlenme teklifi etmiştir. Ayrıca bu evlilik teklifi herkesi çok şaşırttı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku